Pesaleidja hoiukodud

Pesaleidja hoiukodude programm on mõeldud loomadele, keda ei saa mingil põhjusel (mõnikord looma tervis, noorus vms) hetkel uude kodusse loovutada. Lisaks otsime uusi hoiukodusid, et leevendada kassitoas olevate loomade olukorda ning anda võimalus uutele loomadele seal omale kodu leida.

PESALEIDJA HOIUKODU:
Hoiukoduks hakkamine on vabatahtlik - selle eest mingit tasu ei saa, peale hea enesetunde, et oled teinud midagi hädasolijate jaoks, kes endid ise aidata ei saa. Mõtle oma otsus hoolega läbi!

Hoiukodusid koolitavad ja vajadusel aitavad teised vabatahtlikud - Pesaleidja vabatahtlike ja hoiukodude hulgas on palju pikaajalise kogemusega abivalmeid inimesi. Hoiukodu pakkumise aeg on iga hoiukodu puhul erinev. Üldjuhul eelistame, et hoiukodus saab kiisu olla omale päriskodu leidmiseni. Saad kiirendada päriskodu leidmist tehes kassist ilusaid pilte ja kirjutades tema arengutest ning iseloomust lugusid, mis kodupakkujatele silma hakkavad ning huvi tekitavad. Kass võib leida kodu mõne päevaga, samas võib minna ka aasta.

Milline kass hoiukoju võtta ja kui mitmele kassile hoiukodu pakkuda: Hoiukodusse aitavad valida looma Tallinnas Pesaleidja kassitoa vabatahtlikud. Otsus tehakse vastavalt hoiukodu võimekusele ning hoiukodus olevatele võimalustele Lõpliku valiku langetab ikkagi hoiukodu erinevate valikuvariantide osas.

Hoiukodule kõik vajaminevad vahendid saad Sa Tallinnas Pesaleidja kassitoast. Kõikide vahendite laenamine tuleb kontaktisikuga eelnevalt kokku leppida. Arstiabi ja ravimid loomadele saad ning vajalikud operatsioonid tehakse Pesaleidja lepingulistes kliinikutes ning arved tasutakse Pesaleidja poolt.

Hoiukodu peamine ülesanne on pakkuda kassile stabiilset keskkonda, kus loom saab senistest halbadest kogemustest ja haigustest taastuda ning on võimalik looma iseloomu tundma õppida ning talle seeläbi sobiv kodu leida.

Kui Sa tahad hakata hoiukoduks, siis pead Sa teadma, et hoiukodu toidab, joodab, hooldab, sotsialiseerib ja ravib enda hoole all olevat looma. Hoiukodu kohtub loomasoovijatega ja teeb igati Pesaleidja vanemvabatahtlikega koostööd loomale uue kodu leidmisel. Kui Sa soovid mõnele hädasolijale hoiukodu pakkuda ja täpsemat informatsiooni hoiukoduks-olemise kohta, siis kirjuta info@pesaleidja.ee .

Kommentaarid

Populaarsed postitused