Simba UUDISEID KODUST!


Simba (♂) - broneeritud!

Simba on ehe näide punasest kassist - isepäine! Pisut iseloomult enda venna Virsiku moodi. Ei maga ka tema nii kaua kui teised ja ei söö koos teistega.. Aga kui teised on söömise lõpetanud, siis on kisa lahti:)

Suured tänud kodu pakkumise eest!

Uudiseid kodust!
Mõtlesin teile Simbast mõned pildid saata! Kiisul läheb väga hästi, tunneb end koduselt ja on kõigega ära harjunud. Aga ta on suht beebi vist ikka veel, teinekord tuleb tissitusk peale ja siis hakkab oma karvast pesa imema ja käppadega masseerima. Ei tea, kas see on normaalne?
Pahandust eriti ei tee, ainuke asi on, et ta käib mu draakonipuu kallal. Lasen sinna küll meestelõhna poti ümber, siis see teda eriti ei huvita, aga kui lõhn ära kulub, siis hakkab jälle mulla sees püherdama. Tahtsin küsida, et äkki on mingi lõhn, mis kiisudele ei meeldi? Siis määriks seda ümber poti, sest lõhnaõli pole vist kõige parem idee. Äkki läheb karvadega vastu ja siis lakub enda karvu vms...
Ja see huvitab ka meid, et miks kiisul sabaots kõver on? :) Kas lapsepõlves on mingi trauma saanud? Kas tal oli muidu eelmises kodus ka uksega WC? Ma ise mõtlen, et äkki on sinna vahele kuidagi pahasti jätnud... Siis kui meile see uks lõpuks jõudis ja ma ta ette panin, siis küll ehmusin, et jube ohtlik ju... Sisse minnes jäi saba ja keha vahele ja kui välja tulles käpaga ust kraapis, siis jäi käpp mitu korda vahele. Mina võtsin kohe ukse eest ära, ilma palju ohutum :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused