Aita neid, kes ise end aidata ei saa! ❤❤❤

Tihtipeale, kui inimesed näevad kodutut haiget kassi, küsivad nad: "Kas on üldse mõtet vaeva näha?" või "Kas ei ole kergem lihtsalt magama panna?" Geroi on ideaalne näide sellest, et lootusetuna näivas olukorras on vaja vaid natuke hoolitsust ja palju hoolivust.

Geroi kuulus varem ühte Maardu kassikolooniasse. Aastal 2015 augustis leiti ta just nii koleda kaelahaavaga. Kuidas poisu sedasi viga sai, ei oska keegi täpselt öelda, aga üks oli ilmne - teda pidi aitama.
No automatic alt text available.
Geroi - enne ja pärast

Seetõttu lõidki head kassisõbrad käpad kokku ja tõttasid appi. Nii sõitiski ta operatsioonile. Lisaks sellele sai Geroi ka kastreeritud ja isegi hambad tehti korda. Peale vaktsiinide kinnitumist seadis ta sammud Pesaleidja kassitoa poole ja nüüd jäävad külmad Maardu tänavad kaugesse minevikku.

Lisaks sellele, et ta sai terveks ravitud, sai endisest päris pahurast kassist mõnus pehme kiisuhärra, kellele väga meeldib pai. Meie siin Pesaleidjas usume, et iga metsiku kassi südant on võimalik võita, sest iga elusolend tahab ju olla armastatud. Mõnikord on vaja lihtsalt natuke rohkem aega ja veenmist. Ent julgustuseks võime öelda, et lõpptulemus on seda väärt.

Suur-suur aitäh kõigile, kes märkasid ja aitasid hädas looma! Ilma teieta oleks Geroi eluküünal kindlasti juba ammu kustunud, ent tänu teile on ta nüüd terve ja rõõmus ning sai esimest korda elus veeta talve soojas toas ja nautida mõnusat pikka pai.

Nüüd naudib Geroi mõnusat kodukiisu elu heade mõtete linnas Tartus! Ent see on siiski hea meeldetuletus - aita neid, kes ise end aidata ei saa! ❤❤❤

Kommentaarid

Populaarsed postitused