Detsembri 73!Tere, armsad Pesaleidja sõbrad!
Kätte on jõudnud juba aasta 2019 kuid rääkimata on veel lood aastast 2018.
Eelmise aasta detsembris leidis kodu 73 kassi. Jah, seda on naaaatukene vähem kui meie absoluutsel rekordkuul aga me oleme rahul. Väga rahul, sest alljärgnevad kassid (enamus neist) said veeta jõulud omas kodus.
See on imeline tunne mitte ainult kasside jaoks vaid ka vabatahtlike jaoks.
Pesaleidja vabatahtlikud panevad iga päev mõnd kiisut koju saates talle kaasa tükikese oma hingest ja südamest. Panevad kaasa talle oma parimad soovid ja loodavad, et kõik läheb hästi. Vahel ei lähe hästi ja mõni pere ei sobi valitud kiisule... ja kiisu tuleb tagasi meie hoole alla. Sellele samale kiisule otsime siis veel hoolikamalt seda õiget pere ja inimest kuni lõpuks tulevad head uudised uuest kodust.
Ja selleni ma soovisingi jõuda. Head uudised kodust. Tükikese oma südamest kaasa pannes ootame kannatamatult kuidas meie südametükikestel läheb. Kas kõik on ikka hästi? Kas liivakast on üles leitud? Kas tekib stress? Kas inimene sobib?
Siis saabub rõõmupäev kui tulevad uudised.
Uudised kuidas karvakeral läinud on ja kõige toredam kui need tulevad koos piltidega. Need e-kirjad, Facebooki sõnumid või smsid kodust, et kõik on hästi, annavad jõudu edasi tegutseda. Edasi aidata. Aitäh, kallid kodupakkujad, kes aitavad meil aidata!
Selle pika sissejuhatusega saame alustada nende toredate kiisudega siin.
Seekord kolisid koos koju lausa 7 paari kasse. Jah, miks mitte kaks kassi :) .
Neville ja Luna
Sunny ja Nissan
Dolly ja Nublu
Sipsik ja Santana
Sendike ja Mündike
Pita ja Pärl
Borka ja Lõhe


Edasi võime rõõmustada Oliveri, Pontsiku, Noche, Vitalina, Marõsiku, Käti, Lady, Hansu, Kirsi, Lumepallikese, Emili, Penelope, Pilli, Adelle, Nala, Vincenti, Mammu, Larsi, Johanna, Lulu, Kusti, Masha, Fanta, Sõstra, Alisa, Tapu, Elli, Pähkli, Noraku, Theresa May, Brexiti, Kuldsilm Kiira, Marmelade, Jaffa, Tuhkamiisu, Lexiuse, Zjama, Nexuse, Priidiku, Blacky, Makluura, Beatrixi, Amy, Ozzy, Oonüksi, Brandoni, Pilleriinu, Tipsu, Lilly, Tau, Üllari, Lõvi, Liivatera, Clappy ja Rubeni üle.
Ahjaaa Brad Kitt saadab ka kodust tervisi.
Oliver elab nüüd Mustamäel, mitte enam hoiu vaid päris kodus. Noche seevastu aga lihtsalt keeldus hoiukodust välja kolimast ja võttis hoiupere endale päriseks. Pontsik aga üritas ühel õhtul kangesti hoiukodu kaameras kõikide kaadrite peal olla. Alles pool tundi hiljem sai hoiukodu aru, et Pontsik tegi mälestuseks  ka paar paremat pilti sest tema päris pere ju tuli järele.
Vitalina pilt on tehtud tema uutes valdustes, tema leidis oma valduste haldajad Rocca Al Mare keskuses toimunud näituselt. Kaisukassid Zjama ja Oonüks.
Zjama kolis oma hoiukodust päriskoju aga Oonüks sai nii omaks, et puges sõna otseses mõttes oma inimesele põue. Ja mis seal muud kui leping sõlmida -jääb hoiukodusse! Pildil tuduva Kirsi pilt on juba tehtud tema uues kodus kus ta tunneb ennast hästi. Sõpradeks on tal lapsed, kääbushamstrid, kala ja rõdul söömas käivad tuvid.
Teine pilt tuduvast Johannast on aga veel sellest ajast kui ta Kassitoas elas. See on meie lemmik tudupilt temast :) .


Ja kõige armsama kojumineku (kui nii võib muidugi öelda, sest kõik on ju armsad) jätsin viimaseks.
Need on kolm siimikut nimedega Harold, Ed  ja Nick.
Need kolm armsakest kolisid koju kõik koos. Pesaleidjasse läbi Loomapäästegrupi kaudu tulnud kiisud kelle omanik haigestus hoidsid kokku. Pakkumine tuli esialgu kahele kuid kuuldes, et on veel kolmaski ei suutnud pere neid lahutada. Jah, imesid juhtub. Harva - aga juhtub.


Ps! Kas leiate kassi kes osavalt on end smuugeldanud kahele pildile :)

Järgmisel kuul juba järgmine kojuminejate kokkuvõte!

Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank

Kommentaarid

Populaarsed postitused