MÄRTSIS LEIDIS PESALEIDJA ABIGA KODU 40 KASSI

Kevad on käes! Ja südames! Ja süda lausa nurrub, kas pole? Esimene kevadkuu ei olnud küll kodu leidnud kasside arvu poolest Pesaleidja rekord, kuid ometi oleme me alati absoluutselt iga armsa hingekese õnneliku kodu leidmise üle nii ääretult õnnelikud! Päris oma pere leidnud kasse on küll 40, kuid kodusid oli vaid 35, sest mitu majapidamist said endale lausa 2 uut neljakäpalist pereliiget! Küll neil saab koos tore olema!
Vaatame aga, kes need 40 märtsi kiisukest olid:

Kõige esimene kojumineja oli Aphrodite, kelle uus vahva pere teda juba ammu Pesaleidja veebikaamerast jälgis. (Pesaleidja live show'd saad vaadata siin: http://animalslife.net/et/pesaleidja-varjupaik-tallinn/)

Aphrodite


Teine ja kolmas kojumineja lahkusid kassitoast aga käpad koos! Vaid 2 kuud kassitoas elanud Ron ja üle 8 aasta vana Keša suutsid koos nii hea mulje jätta, et üks tore naisterahvas viis nad mõlemad endale koju ja ehitas neile uhke kratsipuu ka!

Ron ja Keša


Niel ei võitnud aga mitte ainult ühe kassisoovija südant, vaid lausa mitme! Kuna sellised vesihallid kassid on lihtsalt nii ääretult kaunid, on nad kassitoas alati tõelised pilgupüüdjad. Niel sai aga nüüd rambivalgusest kaugele, kaugele eemale Viljandimaale PÄRIS OMA KOJU!
Niel


Sahila lugu on aga errrrriti vahva! Nimelt leidis tema uus omanik tee kassituppa tänu sellele, et ta töötab Pesaleidja hoone kõrval ehitusobjektil. Kui ta akendel Pesaleidja reklaame nägi, teadis ta, et see on märk, ning nii tuligi ta kassituppa omale uut sõpra otsima. Sahila pani oma uuel perel suure mänguhimuga silmad särama ning see oli armastus esimesest silmapilgust!

Sahila


Aga kuulge, mis me siin ikka pikka juttu teeme, eks? Te tulite ju armsaid pilte vaatama! Sest KUI TORE on neid pilte vaadata ja mõelda, et need armsad hinged on nüüd leidnud rahu ning lõpuks ometi päris oma kodudesse jõudnud. Imeline tunne!Üdini armas nurrumootor Bounti


Ingomar


Mashka


Nancy


Hüatsint


Bree


Violetta


Kišš-Mišš


Sõbralik sülekass Nala


Petra


Darina


Kookos


Luisa ja Leo, kes said koos koju minna


Lady Grey


Mirru


Väga vapper Marten, kes suudab kõigest välja tulla!


Nooruke Krili


Tulbi


Täpike


Ragnar Karvased Püksid


Imogen


Sõbralik must kiisupreili Bagira


Leopoldike


Patsu


Eutanaasiast pääsenud Bonnie ja Clyde


Kaunis sinisilm Romero


Lisett


Liisi


Lähedust armastav armas Wifi


Pisike Saima


Mustu


Saphira

Suured südamlikud tänusõnad ja kallid kõigile kodupakkujatele! Ilma teieta oleksid need tuhanded kiisud, kelle aastate jooksul kodudesse oleme saatnud, palju kurvema saatusega... Armastus teeb imesid!


Mai alguses juba järgmine kojuminejate kokkuvõte!

Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank

Kommentaarid

Populaarsed postitused