KUIDAS ELAB KASS SOFFER?

Rohkem kui aasta tagasi liitus vahva perega üks äge kass Soffer.
 
Pererahvas kirjutab: "Eelmise aasta kevadel mõtlesime, et võiks teise kiisu perre juurde teisele kassile Bessile seltsiks ja julgestuseks. Bessile on vahva punane kass, kes päästeti tänavalt. Just kuidagi õigel ajal sattus minu ette pilt ja jutt Sofferist, mis südame võitis. Sai kiirelt kokku lepitud aeg, millal me Sofferile Tallinnasse järgi läheme. Soffer jäi vahetult päev enne seda haigeks. Olime tema pärast tõsiselt mures, sest kass vajas ka kliinilist abi. Vaatamata sellele ei loobunud me temast ja nädala pärast oli Sofferi tervis korras ja läksime talle järgi. Armastus esimesest silmapilgust!"


"Juba esimesel õhtul meie juures polnud tal mingit hirmu. Ta oli kohe nii julge, et esimesel võimalusel kolis meie voodisse magama. Eks nad Bessiga ,tulevase parima sõbraga, esimesed päevad ragistasid korralikult. Bessi kui naine majas pani piirid paika ja õige kiirelt said neist suured sõbrad ja eks Bessilgi tuli julgust õige pisut juurde."


"Eriti armastab ta lapsi.  Nii kui meil on keegi külas näiteks sõbrad lastega, on kindel, et Soffer tahab mängida ja öösel läheb lapse kaissu magama. Ja üldse külalised on ju lahedad. Nii palju sülesid, kus istuda ja nii palju paikäsi ka."


"Soffer on selline hästi uudishimulik. Ega ta pererahvast, eriti mind, väga üksi jätta ei taha. Nii et üksi wc-s käimine või dušši alla minek on kassi diskrimineerimine - Soffer PEAB kaasas olema. Kõik diivanid, mis meie majas on, kuuluvad Sofferile - kui keegi julgeb tugitooli istuda, siis tuleb Soffer ja põrnitseb nii kaua, kui oma kohale saab. Ehk siis totaalne The Cat Boss."

"Aastaga on ta nii nii ära hellitatud ja nii nii kallis. Selline tunne, et ta on kogu elu meie juures elanud. Ja kui keegi mõtleb, et kas üks kass või kaks kassi, siis KINDLASTI kaks, sest neil on tore koos. Eiriti hilisöised ja varahommikused jooksurallid, mida Soffer ja Bessi harrastavad."

Kommentaarid

Populaarsed postitused