JAANUARIS LEIDIS PESALEIDJA ABIGA KODU 46 KASSI (NENDE SEAS KA 4000. KOJUMINEJA)

2020. aasta esimene kuu nagu niuhti möödas ja juba on aasta esimesed kodu otsivad kiisudki oma uutes kodudes vaikselt sisse elamas. Jaanuaris leidis Pesaleidjate abiga kodu 46 kassi ning nende seas on ka üks eriti uhke järjekorranumber - 4000. kojumineja! Pesaleidja hoole alt on päris oma kodudesse jõudnud juba üle 4000 kassi ning meil on siiralt hea meel, et nad kõik oma kodud on leidnud. Iga hing loeb!
Vaatame aga kirjust galeriist, kes need 2020. aasta jaanuari koju läinud on:

Esimeseks kojuminejaks oli Malle, kes algul, nagu enamus kasse, oli üsna pelglik ja ehmunud suurest elumuutusest, kuid loodetavasti nüüdseks juba aru saab, et on jõudnud PÄRIS OMA KOJU, kus teda tingimusteta armastatakse.

Malle PehmikMakitaPaulo on nii osav, et veenis oma hoiukodu end päriseks endale jätma.Coca-Cola lugu on päris vahva! Nimelt on ta varsti juba 5aastane ning vahepeal ka kahes erinevas kodus käinud ja kassituppa tagasi tulnud, kuid lõpuks leidis ta päris oma kodu oma ainsa õe juures, keda ta ei olnud titeeast saati näinud. Ühel meie vabatahtlikul juures on üle nelja aasta elanud Coca-Cola õde, ning teist kassi polnud plaanis võtta, kuid kui ta kuulis, et Coca-Cola on kassituppa tagasi toodud, läks ta süda härdaks ning nii said õde ja vend taas kokku ja perel on nüüd kaks toredat must-valget kiisut.CamilleGonzo, kelle tööks uues kodus saab kanade valvamine ja hiirte peletamine.FrankyMr. DarcySämPilvikPunaneMasonKuzjaNuff-NuffJA MEIE 4000. KOJUMINEJA - MELISSA!Melissa tuli meile juba ammu, kuid leidis vahepeal kodu, mida koduks nimetada on patt. Kolmandal päeval aeti ta meelega vannitoa aknast välja ning hirmutati kiisupreili tänavatele. Paanika ja hirm suur. Käisime tihti püügipuuri ja konservidega otsingutel, ent keda polnud, oli Melissa. Postitasime teda regulaarselt nii otsingute gruppi kui ka Pesaleidja lehele. Ei midagi.
Ja siis - 1 aasta ja 9 kuud hiljem üks armas naisterahvas toitis pidevalt meie imeilusat Melissat ning märkas siis ühest grupist, et me otsime ja igatseme teda. Ta andis sellest meile teada, saatis pildid ja... See oli Melissa!
Järgmisel hommik viisime püügipuuri, sama päeva õhtul oli Melissa käes. Kaks kuud taastus ta meie vabatahtliku juures oma seiklustest, sai taas vaktsiinid ning kolis siis kassituppa elama.
Ja nüüd leidis ta oma kodu. Ühe armsa ja sooja noorpaari, kes oli igati võlutud meie pisut keerulisest kassist. Neid ei heiduta, et Melissaga edusamme näeb ilmselt mõne kuu pärast ning et see kõik võtab aega. Nüüd on me pisike preili oma kodus ja meie südamed rahul.RichardKakaoKelly. 15aastane rahulik vanadaam, kes ei tee kärbselegi liiga.Andrei läks Miki kliinikusse oma kroonilise nohuga. Ta võeti jälgimisele ja mitmetele uuringutele, ent aeg aina venis ja venis ja venis. Vahepeal unustati lausa ära, et Andrei üldse kliinikus on - uurisisime siis kliinikult ja arst leidis, et kuna Andrei juba pea kuu seal on olnud, las ta siis olla edasi ka. Ja nii oligi. Ta nautis oma elu seal väga.
Siis tuli talle huviline, võtsime ühendust Mikiga ja - üks adminn oli Andrei enda juurde koju viinud, et vaadata, kuidas kodus elu läheb. Läks hästi. Seega Andrei leidis omale päriskodu just selle inimesega. Kui vahva!JhonnyMrs. JumboCharming ja Dexter - lahutamatud vennad.AslaugKaruTomsiKasparBossMarioHolmsRebelÕnneseenSurpriseRuutDixieLukeErnestoZuzu

PapiSannaGaiaMillieKollaneSolveigPikipek


Täname südamest kõiki kodupakkujaid, hoiukodupakkujaid ja abistajaid! lma teieta oleksid need tuhanded kiisud, kelle aastate jooksul kodudesse oleme saatnud, palju kurvema saatusega... Armastus teeb imesid!


Märtsi alguses juba järgmine kojuminejate kokkuvõte!

Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank

Kommentaarid

Populaarsed postitused