KODU-UUDISED: Ester

Täna jagame Estri kodu-uudiseid, mis küll on natuke kurvad, ent raskel ajal oli Estri uuel perel eriti hea meel, et ta nendega on ja aitas raskel ajal positiivsust hoida.

Estri perenaine Estrist:

Tere, kirjutan natuke meie pereliikmest ja teie hoolealusest Estrist.

Ester
Meie perre tuli Ester detsembrikuu alguses. Ta jäi meile FB-s ringlenud üleskutses silma. Meie peres oli sama värvi uhke isane Sulli. Lootsime talle vahvat kaaslast ja Estrile pakkuda kodusoojust. Nii ta meie perre jõudiski.

Ester oli hästi uudishimulik, kuid arg ja nähtavalt ebakindel meie kavatsuste suhtes. Sulliga said nad omavahel hakkama, kuigi paistis, et meie pere Sullile see pidev ringijooksmine ja sebimine ei meeldinud, tema isiklikku tsooni tungiti. Pani Estri paika kerge käpalöögiga, aga muidu aktsepteeris et tema territooriumil oli järsku uus kass. Algselt, et ei lasknud Ester kedagi paitama muidu kui vaid voodis, iga krõpsu peale ta põgenes ja oli valvel. 

Ester kodust elu nautimas
Kahjuks ei saanud aga pere laiendus kaua sedamoodi kesta, sest meie pereliikmel Sullil läks tervis aina kehvemaks. Tegi pikki tiire õues ja arstile me ei pääsenud enne kui asjad olid juba kehvad. Aasta eelviimasel päeval õnnestus ta kätte saada ja arstile viia, lootus oli suur, aga peagi teavitati meid tema proovidest ja sellest, et enam pole jäänud muud võimalust kui ... 😥😪 Nii selle vaimustavalt suure uhke isase looma elutee lõppes. Lasime tal raske südamega minna ja aasta viimasel päeval matsime maha.

Ja Ester jäigi üksi. Aga temast oli palju lohutust ja rõõmu nendel rasketel nädalatel. Tundub, et ta on leppinud meie perega, aru saanud, kes ja kuidas hellust jagab. Kuigi ametlikult on omanik elukaaslane, hoiab ta ikka minu ligi. 😃 Tundub vahel, et kardab meesisikuid rohkem, nüüd juba julgeb koridoris mööda lasta meid ja ei page, iga heli peale ei võpata, söögikausi juures ootab kenasti kui krõbinaid kallama hakatakse. Aga kõige turvalisem koht on meie suur voodi ja riidekapi elukaaslase pesuriiul, kus ta magamas käib. Hommikuti käib kenasti äratamas ja paisid nurumas.

Paistab, et tema on meiega leppinud ja meie oleme tema oma pereliikmeks võtnud. Järjest rohkem on näha, kuidas ta tunneb ennast vabamalt ja ilma ohtu kartmata. Loodame, et ühel päeval julgeb ta ka sülle küsida😃

Pikad paid Estrile ning kerget sammu ja palju rõõmu Sullile teiselpool vikerkaart!

Kui Sa oled ka Pesaleidjast omale pereliikme adopteerinud, siis anna ikka teada, kuidas teil läheb. :)

-----
AITA MEIL AIDATA

Pesaleidja kuulub Vabaühenduste Liidu heade annetuste kogujate nimekirja ning järgib annetuste kogumise head tava.

Iga ülekantud euroga saad aidata Pesaleidja kassitoas ja hoiukodudes olevaid kasse ja koeri!

Palun anneta endale sobiv summa Pesaleidja MTÜ kontole:
EE647700771001866844 LHV Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE404204278613732108 Coop Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank

Helista Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50 €
900 0915 - kõne hind 15 €
900 0905 - kõne hind 5 €
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!

Kommentaarid

Populaarsed postitused