10-päevaste kassititade saaga


Täna õhtul jõudsid kõik 5 kassilast oma kahe asendusema kaissu – pildil on triibuline minikasvu kasuemme nimega Suhkur enda titade ja uhiuute kasulastega. Kas leiad nende seast meie triibiku ja mustiku üles?

Leia pildilt meie eile-veel-emata kassibeebid!

Suur-suur aitäh Pesaleidja uhiuutele hoiukodudele, kes oma noortele kassiemadele õnnetud võõraslapsed seltsiks võtsid. Me ei jõua teid ära tänada neile pisikestele võimaluse andmise eest!
Täname väga ka jagajaid, kes aitasid teil meid leida.
Eriline tänu kuulub Pesaleidja kassitoa vabatahtlikule Kaidile, kes koos elukaaslasega täna Tallinnast reisi Lõuna-Eestisse ette võttis, et 5 minibeebit hoiukodudesse viia lootuses, et kasuemadele ehk meie õnnetukesed sobivad. Hetkel tundub, et pildil olev triibuline emme Suhkur leidis esimesest hetkest, et uued mustik ja triibik ongi tema lapsed. 

Tema on nüüd kindlates kätes. Tema kasuemme võttis ta koos musta kassititega omaks
ja ei tee enam omadel ja kasutittedel vahetki.

Teine emme, kilpkonnakarva Kiki, kelle enda pisikesed kolisid hiljuti oma kodudesse, on veel natuke kahtleval seisukohal. Ta küll pesi oma kolm halli kasulast kenasti puhtaks ja proovis neid ka imetada, kuid piimast ja jaksust jäi natukene väheks, nii et hoiukodu sai ka kassipiimapulbri ning lutipudeli igaks juhuks kaasa. Hoidke neile pöialt!

Tema tulevik on veel lahtine. Hoiame kõik pöidlaid,
et kasuemme siiski tema ja ülejäänud 2 halli kassititte omaks võtab.

Kui saad aidata meil kiisudele lisaks piimapulbrit ja vitamiinipastat osta ning varsti valmis olla ka kassipere vaktsineerimiseks, kiibistamiseks ja kuivtoiduks, siis ootame kõigi heade inimeste annetusi Varjupaikade MTÜ pangakontole 10220101365016 märksõnaga “5 kiisubeebit”

Nimesid pole hoiukodud oma viiele kasulapsele pannud, kuid peale kosumist loome neile albumid ning hakkame päriskodusid otsima, hoidke meie lehtedel silm peal.

Pesaleidjad on õnnelikud, oli suuuuuurepärane päev! :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused