Aasta viimase kuu kojuminejad!

Lõppes imeilus jõulukuu ning sellega sai lukku ka 2016. aasta viimaste kojuminejate nimekiri!Meile meeldib, et detsembrikuu kohta öeldakse ka mängukuu - eks mäng liidab kõiki meid ja nii ka meie hoolealuseid ja nende uusi peresid. Kes leidis aktiivsema kiisu endale, teab täpselt, et mäng kodus ei lõppe pea iial!
Küll aga ei leidnud mitte üks loom endale mängukodu ja aasta viimasel kuul leidis päris oma kodu lausa 64 neljakäpalist.


Alustame ehk sellest, et ega ei möödu vist ühtki kuud, mil meie põhjanaabrid ei võtaks mõnd eesti keeles mjäuguvat kiisut enda juurde õppima, seega päris oma koju üle lahe sõitsid seekord lausa neli vahvat kratti: kolm oma lihast last koju saatnud kassiema Nocturnus leidis lõpuks päris oma koha, kus palju ruumi ja perenaise, kellel tema jaoks palju aega on! Nocturnus igatahes nurrus samal päeval juba oma omaniku süles - teadis, et see on koht, kuhu ta jääb. Soome kolis ka kassitoast imevahva kassipoiss Kutt, keda ootas ees juba eelmisel kuul kodu leidnud sõber. Soome keelt õpivad nüüd ka Südameke ning Elliot.

Elliot
Südameke
Detsembrikuus toimus ka Tallinna Petcitys üks võrratult tore üritus ehk koduotsivate kiisude näitus! Loomulikult olime ka meie - Pesaleidjad - seal oma karvaste ja sulelistega täiesti olemas ning kõige suurema võidu sai kindla peale kassitoast näitusele seigelnud Sandy, kes omale päris oma inimesed leidis. Sandy oli kassituppa Valgast alles jõudnud ning vaatas pealt, kuidas tema kolm vahvat last sirguvad. Peale näitust jäid lapsed aga teiste hoole all sirguma ja Sandy ise sai sooja pesa ja armastava pere. 


Sandy


Kassitoast leidis kodu õige mitu karvapalli, ent esimesena tooksin välja kohe pikaajalisemalt kodu oodanud kassipoisi Kusti. Kustit ei ole elu hellitanud ja ta oli lõpuni välja umbusklik, sest raske oli usaldada inimest, kes teda kunagi usaldusväärselt hoidnud ei olnud. Küll aga suutis Kusti pugeda iraanlastest noorpaari südamesse ja oli selge, et kolmekesi nad ka lahkuvad. 

Kusti

Ja ei ole ükski teine kassitoast koju läinud kiisu sugugi vähemvääriline rambivalgusele. Briana, kes kassituppa jõudes sai stressist põdeda läbi väga raskekujulist herpesviirust ning kaotades ühe oma silma, leidis vaid ühe silmaga otsideski üles perenaise salliga vooderdatud transpordipuuri ning nii oli kodutee jalge all olemas.
Nora, Ella, Oliver võlusid oma tulevased perepead aga ootamatult ent jalustrabavalt. Nii, et mõtlemisaega ei antud ja kes mõne minutiga, kes mõnekümne minutiga oma otsuse teatavaks tegid ja kiisud kaasa pakkisid. 

Ella

Oliver


Salem oleks aga peaaegu olnud põhjanaabrite juurde koliv kiisu, kuid pere mõtles ümber ja niisiis jäi pisut arglik süsimust kutt hoopis edasi oma inimest ootama. Küll aga ei saanud ta sugugi kaua enam oodata - noormees, kes oli Salemi pildi järgi välja valinud, jäi endale kindlaks. 

Salem


Kassitoast rändasid oma inimestega minema Tuhk, Piiga, Piia ja ka Finn, kes kodulehele ega Facebooki ei jõudnud, vaid võlus perenaise chihuahua südame ja koos jagavad nad nüüd iga pesa. Veel aasta lõpus üllatasid meid noorpaar, kes soovisid kodu pakkuda kahele kassile koos. Silver ja Hugo said välja valitud - esimene siis sõbralik ja julge kassihärra ning viimane pigem arglik ja omaettehoidev. Küll aga ütles pere, et aeg aitab ka Hugol sõbraks saada ning aega, seda pidi neil olema.  
Hugo


Silver

Oma koju, vabaõhumuuseumisse, kolis tagasi ka jooksu pääsenud Odüsseus.
Käpa viskasid uutele omanikele peale ka Röövel, keda hoiukodu perenaisel oli küll raske loovutada, ent siiski; Blue Ivy sai lausa terve maja Lõuna-Eestis; Joosu läks seltsi teisele kiisule; Lumivalguke; Aksu; Lexus, Lemme läks küll hoiukodus püsivalt elavate laste nutu saatel, kuid päriskoduski ootavad teda eest kaks poisiklutti, kelle elu nüüd veelgi rõõmsamaks muuta saab; Jordan (uue nimega Stefani) kolis samuti koju, kus ootas ees varem Pesaleidjast võetud kiisu; Jumpy;  Napoleon; Nööbike Mäu aga sai omale päris oma koera, maja, lapsed - mis saakski vahvam olla; Tiigrikutsu; Lumehelbeke Täpi; lapsi armastav Siimson leidis hea õnne korral kodu, kus teda just laps ees ootaski!
Lumehelbeke Täpi

Joosu

Jordan (Stefani)

Lumivalguke

NapoleonSee aga ei ole kõik: hoiukodudest kolisid päriskoju ka Max, Alta, Zhanetta, Ronk, 
Naaskel, Elijah Blue, Leo, Triine, Diiva, Kasper, Koncita Wurst, Toomas, Nööbike, Dingo, Süleyman, Ilves Mia, Gloria, Aksu, Pätu ning kahekesi koos otsustasid oma asjad kokku pakkida ka Pim ja Pom, sest ühe pere pisemad soovisid jõuluvanalt playstationi asemel hoopis kiisut. Kaks aga on parem kui üks!

Naaskel

Zhanetta

Alta

Gloria

Dingo

Konchita Wurst

Pim & Pom


Ja nüüd see lemmikrubriik - meie "hukkaläinud" hoiukodud, kes enam ei suutnud hoolealuseid loovutada ja otsustasid jõuluajal teha kõik ametlikuks! Neid kasse on lausa üheksa!
Tamara, Nosu, Rein, Snow White, Sofia, Sussike, Totu, Siller, Iris said parimad jõulukingid ja ei mingit kohanemisraskust või stressi, sest kohast, kuhu nad veidikeseks peatuma läksid, sai hoopiski igavene elukoht. 

Rein

Snow White

Tamara


Aasta viimasel päeval aga üllatused ei lõppenud - ka siis leidsid kaks imeilusat kiisut veel kodu! Valgast Pesaleidja kassituppa jõudnud Virginia, kellele tuldi järgi lausa Rakverest ning hoiukodust vahva kassilaps Mussu. 
Virginia

Aitäh kõikidele kodupakkujatele!

Selleks korraks aga nüüd kõik! :)
Oleme avatud endiselt ja jätkuvalt hoiukodupakkumistele ning palju kiisusid otsivad veel ka päriskodusid! 
Kirjutage meile info@pesaleidja 
Olge südamest tänatud, et jälgite, toetate ja olemas olete! 

Kommentaarid

Populaarsed postitused