Sõbrapäev Pesaleidja kassitoas 10.02.2017


Juba homme on käes veebruar, st kohe-kohe on käes ka sõbrapäev! Seetõttu on meil juba järgmisel reedel 10.02 alates kella 17:00 uksed avatud kõikidele kassisõpradele! Ent siiski palume eelnevalt registeerida kirjutades meilile anu@pesaleidja.ee, et teaksime arvestada, kui palju külalisi meil tuleb.

Eks see ole arusaadav, et selle õige valimine ei alati kerge, aga meie kassitoa seltskond on nii kirju, et igaühele leidub oma sõber. Meil on nii ühevärvilisi kui ka kirjusid, nii triibulisi kui laigulisi, nii miilustavaid sülekiisusid, energilisi sulepulgajahtijaid kui ka iseseisvaid susisejaid, nii nooremaid kui ka vanemaid, nii sulgkergeid kui ka suuri kiisumürakaid. Igaühele leidub oma! Meie hoolealustega saab tutvuda siin: http://pesaleidja.ee/all_animals_incare_galleryview. PS! Kassitoa kasside juurde on kirjutatud "Staatus: Pesaleidja kassitoas". Kui Sulle jääb keegi silma, siis palume täita ka kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused. Et kassivõtmine kergemini läheks, on tol päeval kassi adopteerimine kassitoast vaid 25 eurot!
Väike valik kodu ootavatest nurrikutest!
Seekord on meil avatud ka poenurgake, kust saaks soetada oma sõpradele vahvad sõbrapäevakingid. Kogu tulu läheb loomulikult vaid kodutute loomade abistamiseks. Ja mis oleks parem kink kui üks väike heategu! Meie poenurgast võib leida mitmeid vabatahtlike endi tehtud tooteid, helkureid, magneteid ja kinkekaarte.
Poenurgas pakutavad tooted
Kinkekaardid - kingitava summa saab ise valida!

Kui soovid teada, kuidas üks kodutute loomadega tegelev MTÜ end ära elatab, siis piilu siia: http://pesaleidja.blogspot.com.ee/2016/11/raagime-rahast.html.

PS! Avatud uste päeval pakume külalistele ka isetehtud vahvleid! :)

NÄEME REEDEL 10.02!

Kommentaarid

Populaarsed postitused