Avatud uste päev Pesaleidja kassitoas

Kas tead, et meil käis eelmine neljapäev palju külalisi? Ah, et miks? Eks ikka seetõttu, et meie tublid kahejalgsed sõbrad kutsusid nad meile külla, nimelt meil oli ju avatud uste päev!

Küll oli tore! Me kõik saime palju pai, nii pisikestelt kätelt kui ka suurtelt, nii õrnu peasilitamisi kui ka korralikke kõhusügamisi. Iga üks vastavalt oma maitsele. Šurikule meeldivad peaaegu kõiksugused paid. Ja Figaro ootas kannatlikult pesas kuni paikäed ka temani jõudsid.

Šurik (üleval) ja Figaro 
Me kõik saime palju-palju mängida. Hüppasime, kargasime, jooksime, hiilisime. Poiste toa kõige suurem mürakaru on Robert, kes püüdis kinni kõik sulepulgad. Suures toas leidis omale uue sõbra Finn pisikese külalise näol. Ent Kastanja mürgeldas kõigiga, aeg-ajalt ringi vaadates, et ega kellelgi teisel uhkemat mängiasja ei ole.
Robert (üleval), Finn ja Kastanja
Õhtuks väsisime kõik ära, eriti imearmas Johanna, kes napsas omale väga mõnusa tudukoha.
Tuduv Johanna
Saime ka palju kingitusi, mille eest me oleme üüratult tänulikud. Meile kõigile ju meeldivad konservid, maiustused ja uued mänguasjad. Muidugi saime ka natuke abi meie toidu ja ravikulude katmiseks, millest on meile väga-väga palju kasu!
Kõik armsad kingitused! Aitäh!
Kogu meie kassipere poolt tahan kõigile külastele öelda SUUR-SUUR AITÄH, et meile külla tulite! Ootame teid järgmisel korral ka! PS! Hoidke silma peab Pesaleidja FB lehel (https://www.facebook.com/pg/pesaleidja/events/?ref=page_internal), et te ühtegi üritust kassitoas maha ei magaks! Ja muidugi kutsuge järgmine kord sõbrad ka!

Tervitades ja järgmist kohtumist ootama jäädes
Pesaleidja kassitoa kassid

Kommentaarid

Populaarsed postitused