Oktoobris leidis kodu 75 looma!Tere taas!
Suur rõõm on rääkida kodututest, kes nüüd polegi enam kodutud.
Nagu pealkiri juba reetis, siis tõepoolest suutsid meie tublid vabatahtlikud kodudesse loovutada nii palju loomi.
Seekord pealkiri just loomi, mitte kasse, sest Timmu vaataks muidu meid imelikult, Timmu on koer!
Just nimelt, armas Timmukene on kodus. Tegelikult on ta seda juba mõnda aega - Timmu jääb oma hoiukodusse päriseks, temast oleks lihtsalt võimatu loobuda!

Nüüd võime julgelt edasi minna kiisuteemadel.
Ülejäänud 74 on: suuremad, väiksemad, siledamad, kohevamad, kirjud, ühevärvilised, elu näinud, veel totukesed, arglikud ja julgemad kassid.
Mõtlesin, et seekord võiks mittetraditsiooniliselt rääkida mis tegelikult toimub.
Lisaks sellele, et meil on kassitoaga tegelevad vabatahtlikud ja muidu abistajad kes hoolitsevad kassitoa kasside populaarsuse eest, on meil veel hoiukodud. Need müstilised kodud mis ei olegi nagu kodud ja need müstilised inimesed kes hoiavad kodutuid kui omasid. Suure töö teevad ära just nemad! Paigutavad tihti oma niigi kitsasse või loomi täis elukeskkonda mõne just põõsa alt päästetud poolsureva kassitite või võtavad vabasse tuppa sisiseva ja käpaga peksva 8 kilose kõutsi. Kassitite turgutavad üles ja kõuts õpid lõpuks ometi liivakasti kasutama ja on nõus ehk mõne kergema paigagi. Müstiline, onju?!?! Oleme ka eelnevates kodu-uudiste postitustes rääkinud kuidas hoiukodudest saavad päris kodud, sest lihtsalt ei ole võimalik loobuda.
Seekordne arv niinimetatud hukkaläinud hoiukodusid on märkimisväärne - 18!!! Kujutate ette  - koju läks 75 looma ja 18 jäi hoiukodudesse. Seekord läks veel nii hästi, et mõned jäid hoiukodusse lausa kahekaupa :). Aitäh hoiud, et nüüd olete päris! :) Tervitatud olgu ka need neljajalgsed kes selle otsuse läbi kolima ei peagi - Käbi, Ponyo, Mirru, Rio, Havana, Lilith, Pisike Boo, Melissandra, Zen, Evita, Lumepallike, Mini, Kusti, Mango, Lizze, Milanja ja Chara.


Mini ja Kusti
Ponyo
Mirru

Rio ja Havana

Siinkohal jätkame ägedalt pika nimekirjaga, sest eks kõik ju tahavad nime kirja saada :)
Nimekirjas on Jon, must kassipoeg. Muide pereliikmed olid Joni pilti nähes täiesti kindlad, et see on just nende kass.
Mait ja Luise - ühe suuremeelse kassiema kasutited kolisid uude koju koos.
Miki ja Joonas mõlemad nunnud kassilapsed kes elasid kassitoas, nüüd erinevates ent sarnaselt toredates peredes.
Kodus on ka kolmevärviline arglik Pepita, imekaunis Leedy Grey, pisikesed Anu, Süsi ja Mono.
Koos kolisid koju näiteks Ninja2 ja Matsu, Suusi ja Saul.
Kodu leidis veel üks Miki,  kassipoeg, kes ei söönud, ei suhelnud ja kangesti kippus üle vikerkaaresilla. Miki Loomakliiniku (see kliinik aitab Pesaleidja kiisusid väga-väga palju) tohtrite pingutused, meie kõigi lootus ja salajased palved, tõid ta tagasi. Kiisu oli nii arg, et vaid kössitas nurgas, kuni tema puuri ette sattus noorpaar, kes otsis kassipoega, ent ükski kassitoa rõõmurull nende silmis sädet suudata ei suutnud...ja siis viimaks ütles just Miki, et need on tema inimesed. Ahjaaa, kiisu sai oma nime ka meie lemmikkliiniku järgi :)
Oma kodudes on mõnusasti veel sellised tegelased nagu Sansa, Kelluke, Sohvi, Robin, Samuel, Brita, Elvis, Ariadne, Vurr, Jonte, Jade, Pöial-Poiss, Vurrsaba, Härra Puhh, Miska, Sander, Ruta, Megan, Preili Potsataja, 2 hoiukodus kasvanud ja sündinud pojakest, Mini Cooper, Liselle, Thomas, NIru, Herman, Riko, Boris, Sofia, Õieke, Lisanne, Benka, Consuelo ehk Terra ja Edvin.
 
Brita

Edvin

Samuel
Imelised on kõik koduleidmislood.
Mõned koduotsingud lähevad raskemalt, mõned kergemalt.
Ühesilmne mustavalgekirju Loore. See kiisupreili leiti vigastatud silmaga Sauelt alles juulis, kuid silm sai eemaldatud, kiisu taastus ning kolis siis kassituppa kodu ootama. Postitusaeg pidi kohe-kohe kätte jõudma, kuid üheaegselt tulid kaks ankeeti. Saime kokku lepitud kohtumise ja esimene Ta kohe ka kaasa viis. Loore tuli koheselt ukse vastu siilima ja end pakkuma, ronis kausta peale, mis vabatahtlikul käes oli ja Tema kaart ees lahti oli, lõi nurru ja uudistas perenaist. Otsus oli üsna ruttu, väga selge.
Samuti rõõmustasime, kui kodu leidis vabatahtlike lemmik Artur - mõnus suur triibik, kes vabalt ka traksides jalutab.
Ja mõned kassipildid on nii õnnestunud, et ühele kassile tuleb kümneid ja kümneid ankeete ja kirju - kassi siiski ainult üks. Nii juhtus meil Karvapalliga, kelle mitte just väga sõbralik oleks pildil sarnanes hämmastavalt palju Saabastega Kassi selle suurte silmadega kassiga. Karvapall sai koju ja need kes Karvapallist ilma jäid, leidsid mõne teise nunnu karvapalli :)
Lõpetuseks oli oktoobris meil Pesaleidja Kassitoas Kiisupõnnipäev. Ehk siis nii palju armsaid väikeseid kasse oli oma seda õiget kodu ja inimest ootamas, et kohe korraldatigi selline päev. See päev oli edukas sest siis läksid oma koju Skipo, Nimetu Triibik Valgega, Pooky, Alex ja Kurr.
Oktoobrikuu oli raske ja imeline kuu. Ühelt poolt tuli tänavalt niipalju abivajajaid ja teiselt poolt leidis kodu nii palju loomi.
Ja oktoober oli ka see kuu, kui Pesaleidja saatis koju oma 2600. looma. Jah, just nüüdseks juba üle 2600 looma on läbi Pesaleidja leidnud endale PESA, kodu.
Aitäh, kõigile kes on olnud toeks ükskõik mis moel!
Kui sooviksid ka aidata kodutuid loomi pakkudes neile hoiukodu või hoopis sooviksid tulla vabatahtlikuks siis kirjuta:
Kui soovid annetada kodutute loomade heaks siis helista annetustelefonidel:
(ps! kuula kõne lõpuni, muidu annetust ei toimu)
900 0905 - kõne hind 5 €
900 0915 - kõne hind 15 €
900 0950 - kõne hind 50 €
Kommentaarid

Populaarsed postitused