Jaanuaris läks koju 38 kiisut!

Jaanuar alustab uut aastat ja tegelikult määrab ju iga algus terve teekonna kulgemise. Meie aga saame öelda, et aasta 2018 algas hästi ja ilmselt tõotab tulla üldse üks ilus aasta - head sõbrad, jaanuarikuus leidis päris oma kodu ja päris oma inimene 38 vahvat vurrudega looma! 38 hinge on taaskord rahulikult oma kodus, oma pesas ja saavad nautida paitamisi ning täidetud toidukausse muretult. 


Esimesena alustas uut aastat edukalt ja õnnelikult meie vahva Alvin kassitoast. Ja temale kohe järgi otsustas oma kodu leida ka Peebo, kes alles detsembris tänavalt leiti, kuid juba südameid sulatada jõudis!
Ning võrratu Miku, kes elas tükk aega kassitoas, olles pagendatud ravituppa vabakäigule, sest teiste kasside seltskond sellele sõjakale kutile eriti ei sobinud. Hoiukodus aga tundis ta end hästi ja oli valmis seal avatud silmadega ringi käima, et siis sobiv püsikodu leida. Ja selle Miku leidiski, minnes seltsi 7-aastase preilile. 


Alvin

Miku

Peebo


Samuti seadis sammud oma koju ka Riyo, kes meile kassituppa sattus tiinena, seejärel äraütlemata toredas hoiukodus oma pojad üles kasvatas, ise sotsialiseerus ja tagasi kassituppa kolis. Traatja karvaga kassist sai imepehme pikakarvaline kass ning üsna kiirelt tekkis mitu huvilist üheaegselt. Vaid üks jäi endale kindlaks ja tema kodus nüüd ka Riyo nurrub!
Ja vaid kuu aega meil kassitoas pesitsenud Georg otsustas samuti, et kauaks tema jääda ei taha sellesse varjupaiga keskkonda ning üsna kiirelt võlus ära inimesed, kes just temas oma tulevast kiisut nägid!
Rõžik ning ka Wolks seadsid sammud uude koju, et uus aasta algaks ikka võimalikult helgelt!

Georg


Riyo

Rõzik

Wolks


Võib-olla osad teist mäletavad ka eelmise nimega armetut Rõžikut, kelle aitamiseks annetusi kogusime, et vajalikud kliinikuvisiidid tasuda ning hambaid eemaldada. Ilmselt oli tema haavade ja armide põhjustajateks halvad inimesed Narvas, kuid lõpuks märkasid teda ka head inimesed, kes ta meie juurde toimetasid. Kass leidis hoiukodu, kus nimeks sai Kuzja ning armastuse, hellusega raviti kiisu täitsa asjalikuks. Küll aga diagnoositi diabeet ning neerupuudulikkus.
Hoiukodu armus Kuzjasse täielikult ja sinna see vahva armas härra ka päriseks jäi.


Kodu leidis ka imearmas Ratsu, kes meile jõudis Pärnu varjupaigast. 10-kuuse inimlapsega on aga Ratsul hea kodus kasvada - mõlemad alles lapsed!
Ja koju läks Gabriel. Gabriel püüti Narvast, kui Kuzja püüdmisaktsioon toimus. Metsik kiisu taltsus veidi tõbiseks jäädes karantiinipuuris ning leidis siis ka päriskodu. Muide - just saime ka kodu-uudiseid, kus Gabriel meeletus koguses armastab paitamist ja lööb lahedalt nurru. 
1,5 aastat ootas oma kodu Karamell meie suurimas hoiukodus, ja täitsa asja eest - leidis omaniku, kes on valmis andma kiisule harjumiseks täpselt nii palju aega kui ta seda vajab!
Ning kodud leidsid ka mõnus Murri, imevahva Niru ja tore Kannike.


Gabriel kassitoas alguspäevadel hirmunud

Kannike

Karamell

Murri

Niru

Ratsu

Ühisesse kappi panid oma sulepulgad ja konservipurgid vennad Triip ja Vööt. Ja ikka selleks jäädi kokku, et koos on julgem ja otseloomulikult vahvam!
Suure jäljega hoiukodu hinges läks uude koju ka Nurr.
Ning jaanuarikuised kojuminejad on ka imeilus Mau, hoiukoju päriseks jäänud Catman, vahva Tot, armas Megusta, 2 aastat ja 8 kuud kodu oodanud Marion ja triibik Medea.

Catman

Marion

Mau

Medea

Megusta

Nurr

Tot

Triip

VöötNarva karvaste partei esimene kandidaat Jukki otsustas, et kui olla esimene, siis olla ikka täiega esimene! Jukki otsustas koju minna!
Imevahva Eliiz otsustas võluda südamed, kui pidi minema hoiukodust teine kiisu koju, kuid kes silmavesisuse tõttu pidi jääma hoiukoju valvsa pilgu alla. 
Ka McBunny, Arlene, võrratu hurmur Mikk ei jätnud midagi saatuse hooleks ja võlusid usinalt ära inimeste hinged, et oleks kojuminek ikka kindel värk. Eriti tõsiselt võttis seda Mikk, kes pildi põhjal lausa kuus kindlat huvilist sai. Viis aga jäid Mikuta. 
Dorinda - kass, keda peeti tiineks, leidis hoiukodu ja seal selgus, et ega ikka ei ole küll tiine.. aga hoiukodu juba armus täiesti lootusetult! Dorinda jääb oma hoiukoju päriseks!


Dorinda

Eliiz

Jukki

Mikk


Ja jaanuarikuu loetelu lõpetavad viimased kojuminejad, ent üldse mitte vähemolulised!
Dulcinea - jõudis kassituppa tiinena ja vaevles poegimisvaludes, kui vabatahtlik ta kliinikusse toimetas. Kass veel pärast nurrus talle tänulikult! Ja nüüd nurrub kodus.
Tirilimpsti jõudis Pesaleidja hingekirjas olla päeva, kui juba Petcity üritusele ta kaasa võeti ja seal ühe toreda pere südamed võlus täielikult! 
Mattias ei olnud samuti üldse kaua meie seltskonnas, vaid tuli Valgast, oli niivõrd sotsiaalne ja vahva kass, et suutis koheselt huvilisele end heast küljest näidata ja kolis koju ära!
Vahva Piibsu, Karl-poiss, imearmas Roger võtsid samuti jaanuarikuust kõik ja otsustasid, et kas nüüd või mitte kunagi - ja südamed said võlutud! 
Ning armas Ave - üle poole aasta tagasi kolisid meie toredasse hoiukoju kaks kassilast - Ave ja Asso. Mõlemad said ruttu huvilised ning leidsid koheselt ka kodud. Kuid Ave tuli tagasi.. ning läks tagasi hoiukoju, kus juba kord oli olnud. Ja ootas vaid nädala - ning uues kodus ta ongi! 
Ning imetore Jabba oli väga-väga oodatud oma uude koju, uus peremees oli pool kohalikku loomapoodi kiisu tulekuks tühjaks ostnud lausa ning ka väike Tibu kassitoast leidis päris isikliku oma perekonna. 


Ave

Dulcinea

Jabba

Karl-poiss

Mattias

Piibsu

Roger

Tibu

Tirilimpsti


PS! Vaata kindlasti kiisusid meie kodulehelt http://pesaleidja.ee/Kaamerast saad kassitoa tegemisi jälgida http://animalslife.net/pesaleidja-3/ Ja annetada saab numbritel:900 0905 - kõne hind 5 €900 0915 - kõne hind 15 €900 0950 - kõne hind 50 €Kuula kindlasti tekst lõpuni muidu annetust ei toimu.

Kommentaarid

Populaarsed postitused