Kevadlaadad! Kellele siis ei meeldiks kevadlaadad? :)

Kevadlaadad! Kellele siis ei meeldiks kevadlaadad? :)

Ka sellel kevadel käisid Pesaleidja vabatahtlikud mõnusalt kevadet nautimas. Kõigepealt käisime Kassisaba kevadlaadal, kus Triller nautis pai ja ninnunännutamist ning imeilus Regina leidis päris oma pere. Tema pere oli just õhtu enne mõelnud, et võtaks oma kiisule nimega Vaarikas sõbra, näiteks musta noore kiisuneiu. Ja täpselt seda Regina ongi - must, noor  ja nunnu neiu. Regina sai omale imetoreda pere. Aitäh! :)

Järgmisena käisime Kalamaja kevadpäeval. Seekord nautis pai Fleur. Kuna ta on väga paimaias, siis võttis rõõmuga mitme kassi jagu paisid vastu. :) Hästi tore oli, et mitmete meie endiste hoolealuste pereinimesed leidsid meid üles ja rääkisid, kui vahvalt nende kiisudel läheb. Seda on alati rõõm kuulda. :)

Kolmanda käisime Kristiine kevadlaadal. Seekord tulid end näitama Dmanisi ja Fleur. Armas Fleur oli varem ka juba ühele neiule silma jäänud ja tuli seekord teda Kristiine laadale vaatama. Kuna Fleur imearmsalt traksides vastu jooksis, siis otsus oli kerge ja koju ta läkski. :)

Suured tänud kõigile, kes käisid meid kevadlaatadel külastamas, kiisudele pai tegemas, heategevusliku töö ja varjupaiga tegevusega tutvumas, heategevuslikust müügist osa võtmas, õnneloosi võtmas ja annetamast! ❤❤❤

Vaata pildigaleriid all:
Dmanisi :)

Fleur ja tublid vabatahtlikud


Kiisufännide lemmikhelkurid!!! ;)

Tõde! ;)

Mmmm.. paiii...
Dmanisi


Vabatahtlik "turvamees" :D


Fleur

Regina läks koju! :)Regina :)


Väike notsu leidis ka kodu! :D


Fleur läks koju! :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused