MAIS LEIDIS PESALEIDJA ABIGA KODU 30 KASSI

Mai on meile kinkinud imelised suveilmad ja kuigi ka meie armsad vabatahtlikud tahaksid ehk vahel veidike rohkem oma vaba aega veeta rannaliival peesitades, panustame me endiselt 110% kiisude abistamisse, sest ka nemad unistavad kassitoas või hoiukodudes päris oma pesast, kus terrassil või aknalaual päikese käes nurru lüüa. Kassisõbrad, nagu näha, sellest teadmisest puhkust ei võta ning maikuus jõudis Pesaleidjate abiga päris oma kodudesse 30 kassi! Meil on nii hea meel, et kõik need vahvad kiisud saavad nüüd kõik oma ülejäänud kaunite ilmadega maikuud veeta päris oma inimestega. Elagu suvi ja kiisud!

Mai esimene kojumineja oli Kassisaba kevadpäeval end näitamas käinud Regina, kelle võluvad rohelised silmad ja must kasukas uued omanikud pahviks lõi. Reginaga oli selline vahva lugu, et kevadpäeval sattus ta juhuslikult Pesaleidja boksiga vaat et oma uute omanike tagahoovi ning sellest märgist ei suudetud küll mööda vaadata, sest just hiljuti olidki nad mõelnud, et oma kass näib end kuidagi üksikuna tundvat. Regina, tuli välja, ongi nüüd üks ideaalne seltsiline!


Regina

Regina polnud aga ainus mustikas, kes nurruvana koju juba ees ootavale kassile seltsi rändas - ka Bätu, Orpheus ja Neiu Mõmmik läksid suurima hea meelega oma uute omanikega kaasa ning ka neid ootasid ees teised kassid, kellega koos lulli lööma asuda.


Bätu


Orpheus (vasakul) oma uue sõbraga


Neiu Mõmmik

Musti kasse läks maikuus tegelikult koju lausa päris mitu. Noorukesed kiisupojad Yasu, Yuki ja Masami, kes küll välimuselt pea identsed, kuid iseloomult erinevad, leidsid samuti endale päris esimesed oma kodud. Yasu valis lausa ise enda uue peremehe välja - ta ronis külla tulnud noormehele lausa kukile, millega tegi ta kõigile selgeks, et nüüd on see inimene tema oma! Ka Masami ronis ootusärevalt ise perega kaasa minemiseks transpordikasti, kuid Yuki oli veidi tagasihoidlikum. Hea näide sellest, et iga kass on ikka isemoodi ja mõni kiisu tahabki, et tema südame võitmiseks vaeva nähtaks. Aga see armastus, mis sealt sünnib, on alati piiritu!


Yasu

Yuki

Masami

Üks vahvamaid lugusid on kindlasti rääkida Maxil. Tema teekond Pesaleidjas algas hoiukodus, kus alguses tutvuse tegemine lootusetu näis. Esimese asjana koju jõudes pani ta väga enesekindlalt rollid paika - koer ei ole kindlasti maja peremees ning koer peab kassi kartma! Esimesel nädalal elas ta voodi all, teisel nädalal kapi otsas, kuid kolmandal nädalal tuli ta kapi otsast alla ja mõtles, et diivanil on ka päris mõnus. Kui Max oli otsustanud, et diivan on nüüd tema oma, said ka inimesed aru, et Max jääb. Ja nii sai hoiukodust päris kodu!


Max

Hoiukodudele said kalliks ka paimaias ja uudishimulik Kristofer, graatsiline iludus Mariam, imekaunis Nora, armas Pessu ja sõbralik Amentet, kuid kellest vaid viimane Maxile sarnaselt hoiukodust oma kodu tegi. Ülejäänud leidsid oma kodud teiste toredate inimeste juures.


Kristofer

Mariam

Nora


Pessu


Amentet

Nunnumeetri pauguga katki löömise auhinna pälvivad koju läinud kassikestest kindlasti punased kaksikud, lahutamatud Aadu ja Mars, kes saavad ka edaspidi oma vennatempe ja kaisusessioone koos teha. Kaks kassi on ikka kaks kassi!


Aadu + Mars = 

Kuigi võiksime igast kassist lausa raamatu kirjutada, ütlevad pildid ju rohkem kui tuhat sõna. Koju läksid veel kõik need nurrumootorid:


Kessu


Keidi


Viski


Reedik


Molbert


Sipsu


Simmu


Bandito


FleurKim ja Kourtney


Dea Dia


Ints

❤ Ilusat nurrumist päris oma kodudes, armsad Regina, Kessu, Bätu, Max, Orpheus, Yasu, Pessu, Kristofer, Viski, Keidi, Bandito, Säli, Belinda, Reedik, Mariam, Nora, Molbert, Yuki, Simmu, Neiu Mõmmik, Sipsu, Masami, Kim, Kourtney, Fleur, Aadu, Mars, Ints, Amentet ja Dea Dia! 

Sellised vahvad uudised siis maikuust!
Uued lood juba juunikuus koju minevatest kiisudest juuli alguses, seniks aga hoia meil silma peal http://pesaleidja.ee/
Kaamerast saad kassitoa tegemisi jälgida http://animalslife.net/pesaleidja-3/ ja kasside abistamiseks annetada numbritel:
900 0905 - kõne hind 5€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0950 - kõne hind 50€
Kuula kindlasti tekst lõpuni, muidu annetust ei toimu!

Nurrumiseni!

Kommentaarid

Populaarsed postitused