KODU-UUDISED: FINN


Täna jagame toreda Finni rõõmsaid kodu-uudiseid. Mõnikord võid leida oma uue pereliikme isegi täiesti teda otsimata. Täpselt nii juhtus Finni perel. ;)

Finni pere kirjutab:

Tulin Pesaleidjasse oma emale kassi otsima, aga leidsime vastupidiselt kõigile ootustele hoopis endale kena kiisu nimega Finn, kes meiega 4. septembril Saksamaale, Münchenisse lendas.

Finn oli reisil äärmiselt tubli ja pidas lennu vahepeatusega Varssavis vapralt (ja kuivalt!) vastu, vist 3 korda näugus, aga see oli ka kõik. Ehk oli ka oma roll feromoonidel, mida eelnevalt loomapoe soovitusel reisikotti pihustasime. Püüdsin teda reisikotiga pidevalt süles hoida, vaid esimesel õhkutõusmisel pidin ta istme alla panema.

Nüüd on Finn juba pea nädal aega oma uues kodus, elab minu sõbraga kahekesi avaras kolmetoalises korteris, ja nende elu võiks kokku võtta sõnadega „Tants Finni ümber“, sest ta lihtsalt on nii nägus, tark ja ka isepäine, kellest on raske ilma paitamata mööda minna. Mänguasju jätkuks ka juba rohkem kui ühele kassile, mänguhoogude ajal kablutab Finn nagu herilaselt nõelata saanud ühest toast teise, oskab ka üksi palliga elu huvitavaks teha ning väga suures vallatushoos viskab sohvalt üle selja vabalt mõne salto.

Saime ka teada, et kaisukassil on küüned, aga ilmselt oli lihtsalt korraga liiga palju inimesi, kes kõik liiga valjult ja tema poole ülalt kummardudes rääkisid. Ka hiljem kodus oleme paar korda hoiatuskäppasid tunda saanud. Eriti kõhu pealt tahaks teda kaisutada-paitada, kui ta end mõnuga üle selja rullib,

aga siis peaksid ehk töökindad käes olema. Võib-olla ta seda ootabki, aga ehk ajaga õpime kassi rohkem tundma, siis ei võta igat sabavõngutust kui halva tuju märki. Võimalik, et ta tajub ka meie endi ettevaatlikkust puudutamisel ja teeb sellest omad järeldused - ahhaa, kahejalgsed tunnevad minu ees aukartust, väga hea!!! 

Õhtuti vaatab Finn meelsasti telekat, st viienda korruse akendest välja ning õhtul hilja välja minnes tahaks minuga hirmsasti kaasa tulla. Välisukse juures on vahel niisama ka paar korda näugunud. Oletame, et ta oli harjunud ikkagi väljas käima, tema reaktsioonid on just mängides väga kiired ja täpsed. 

Oleme Finni üle väga õnnelikud ja loodame, et ta seda samamoodi näeb. Magama minnes ja hellushoogude ajal ei jõua tema peaga puksude tegemistvajadust pea äragi rahuldada - nii armas kiisu!

Pikad paid Finnile Saksamaale!

Kui Sa oled ka Pesaleidjast omale pereliikme adopteerinud, siis anna ikka teada, kuidas teil läheb. :)

 ----

AITA MEIL AIDATA

Pesaleidja kuulub Vabaühenduste Liidu heade annetuste kogujate nimekirja ning järgib annetuste kogumise head tava.

Iga ülekantud euroga saad aidata Pesaleidja kassitoas ja hoiukodudes olevaid kasse ja koeri!

Palun anneta endale sobiv summa Pesaleidja MTÜ kontole:
EE647700771001866844 LHV Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE404204278613732108 Coop Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank

Helista Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50 €
900 0915 - kõne hind 15 €
900 0905 - kõne hind 5 €
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!

Kommentaarid

Populaarsed postitused