Pesaleidja x Petcity


Kas teadsid, et Pesaleidja kiisud käivad iga kuu Petcity keskuses Rannamõisa tee 8? Ei teadnud? - Nüüd tead! Ära siis järgmist korda maha maga! Selleks hoia silma peal Pesaleidja üritustel meie Facebooki lehel: https://www.facebook.com/pg/pesaleidja/events/?ref=page_internal.

Mis meie kiisud seal teevad? - Naudivad paisid, uudistavad poes ringi (traksides muidugi!) ja loodavad, et tol päeval tuleb Petcitysse šoppama just tema pere! Vaata ka videot sellest, kuidas armas Porthos Petcity keskuses jalutamas käis: https://www.instagram.com/p/BRxfBkRjL35/. 

Miks võtta kiisu Petcity ürituselt? - Petcity annab omalt poolt kaasa uhke kingipaki, mis sisaldab nii toitu, mänguasju kui ka muud asjalikku, et uue pereliikme tulek läheks sujuvamalt. Vahetult enne üritust saavad kaasas olevad kiisud ka korraliku ülevaatuse arsti poolt. Kõik vajaliku - puuri, pesa, kratsipuu, toidukausid jms - saab osta kohapeal korraga. Parima kauba valikul saavad abiks olla kiisud - just nemad ju teavad, mis neile kõige rohkem meeldiks. :)

Oma päris kodu on sel aastal juba Petcity keskusest leidnud näiteks vahvad kassilapsed Rotu ja Arthur ning ninamopsusid armastav Helbe!

Kommentaarid

Populaarsed postitused