Järelhüüe: armas vanamees Gandalf 💚

Gandalf
Täna jagame teiega üht natuke kurba lugu - järelhüüe Gandalfile. Ent vaatamata sellele, et see on järelhüüe ja oma armsa kodulooma kaotamine on muidugi raske ja kurb, on alati hea meenutada häid aegu ja kõike seda positiivset, mida armas koduloom meie ellu tõi. Täname südamest peret, et pakkusid Gandalfile armastavat kodu! 💚

Järelhüüe pere oma sõnadega:

"Heal lapsel mitu nime. Iga nimi tulnud kaasa oma peatustega teel meieni. Passi järgi Sjoma. Selle sai ta ilmselt varjupaigas enne Pesaleidjat. Absoluutselt õige nimi talle. Ta lihtsal on nii Sjoma. Sööma jooksis alati, kui kutsusime Sjoma sjööma.

“Vanamees” - oh meie vanamees. Nimi, mille ta teenis endale ühes väga soojas paigas - Pesaleidjas. Ja ka see nimi kleepus temasse kinni. Vana aga reibas vanamees! Nii kutsusid teda meie sõbrad. Aga meie õppisime teda tundma ja ta ei tundunud enam nii vana.
... Ja Gandalf. Kuidas me veel soovime tänada tema hoiukodu. Seda neiut! Ilma tema imeliste piltideta Gandalfi võlu oleks võinud jääda märkamata. Igapäevaselt kutsusime teda just nimelt Gandalfiks. 

Ma usun, et teate, kuhu lugu viib. Aga räägiksin ikkagi enne sellest 4,5 aastast, mis ta veetis meiega. Kakka-Gandalf ja Karvat (meie kaheaastane poeg kutsus teda nii). Gandalf tuli meile toeks meie eelmise kassi lahkudes üle vikerkaaresilla. Ja toeks ta oli. Gandalf oli sitke vanur. Tugeva tervise ja iseloomuga. Nutta ja naerda temaga ja tema pärast sai tublisti. Tugevale tervisele vaatamata saime tublisti temaga arste käia teretamas, kuna kõht jaksas meid hoida reipana. Sellest ka tema nimi Kakka-Gandalf. Viimast kakat põrandalt pestes tulid suured kurbuse pisarad. Sellest oli lihtsalt saanud meie elu. Ja jään isegi seda igatsema. 

Kui Gandalf meile tuli ta kartis paljusid asju. Sealhulgas lapsi. Aga kõik see muutus. Meie kohe kolme aastane noormees ei teagi elu ilma Gandalfita. Neist said suured sõbrad. 
30.12.2019 Gandalf kõndis üle vikerkaaresilla. Jääme teda igatsema. Nagu meie kaheaastane ütleb “tahan oma kassi tagasi”. Aga me teame, et pärast pikki aastaid on ta selle puhkuse välja teeninud."

Meil teeb alati südame soojaks, kui pere armastab oma kodulooma tingimusteta ja südamest, samamoodi nagu kõiki teisi oma pereliikmeid. Sest meie usume, et koduloom on siiski pereliige! Veel kord täname südamest Gandalfi peret ja avaldame süvalt kaastunnet! 💚

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused