VEEBRUARIS LEIDIS KODU 47 KASSI


Tere sõbrad!
Hea meel on teatada, et selle toreda 29 veebruari päevaga kolis oma koju 47 karvapalli.
Igaühel neist on Pesaleidjasse jõudmise lugu. Igaühel neist on Pesaleidjas olemise aeg ja igaühel neist on nüüd oma lugu kuidas nad koju läksid. 

Tavaliselt paneme ikka pildid, et milline kass koju sai ja üritatakse panna võimalikult nunnu pilt. Seekord aga on minu lemmikpilt sellest kiisust. Royal (omadele Roosi) on lihtsalt nii arg, et isegi magama peab varjulises kohas ja esmapilgul ei saanudki ma aru, miks diivanist pilt on pandud - aga siiski, käpad reetsid ja kui lähemalt vaadata siis on ka pead näha. Ehk süda hüppab rõõmust kui tead, et ka nendele nunnudele argpüks-kiisudele on olemas KODU.
Tooksin siinkohal välja pisikese Ada. Kellele kuulub selle alanud aasta absoluutne rekordaeg kojuminemises. 4,5 tundi sai ta kassitoas veeta. Tuli meile Viljandi varjupaigast, ülisõbralik ja nurrukiisu. Kiisusoovijatel mõnules ta 20 minutit süles ja nii ta läkski. Hea, et pilt sai tehtud :) 


Siit pehmikute nimekirjast saaks välja tuua näiteks Sammy ja Kati  kes kolisid ühisesse kodusse, et teiniteisele sellel uuel ja huvitaval kohanemisperioodil toeks olla.
Samuti on nüüd ühine kodu Riinul ja Robertil.


Hera ja Lillaga oli selline vahva lugu, et perenaisele jäi silma Lilla. Lilla aga võitles parasjagu seenhaigusega ja oli karnatiinis. Teadupärast kasse Pesaleidjas ei broneerita ja oli võimalus, et perenaine jääb oma väljavalitust ilma kui ta õigel ajal jaole ei saa ja keegi juba Lilla enne koju viib. Niisiis valiti välja ka teine kiisu, hoiukodust, Hera. Hera sai kenasti koju viidud ja endiselt oli Lilla veel karnatiinis. Umbes viis päeva sai olla Hera ainuke kiisu kui ootamatult sai perenaine kõne meie ravijuhilt, et Lilla on nüüd terve. 40 minutit hiljem oli perenaine Pesaleidja kassitoas, transpordipuur näpus ja lepingut täitmas. Lilla ja Hera harjusid teineteisega kiiresti ja on nüüdseks parimad sõbrad. Ka pere 2 last on superõnnelikud, et just 2 kiisut nende ellu tulid.Mikk on kassipoiss kelle meie ravijuht avastas Mustamäe kortermajade vahel nutmas. Küll ta püüdis teda kätte saada läbi pori ja vihma ja läbi mustade autoaluste. Õnneks tulid appi MuPo ja Varjupaikade MTÜ ja koostöös saabi pisike kuu ajane kiisubeebi kätte. Mikk läks kosuma hoiukodusse kuni ta on piisavalt suur, et oma koju kolida. Ja kui see aeg tuli siis saigi sellest pisikesest tänavakiisust kodukiisu.

Suur ja veelgi suurema südamega Mark leidis oma inimesed kuulutuse peale kes just temaga tulid tutvuma. Kohe ukse juures ootaski neid Mark ning võitis pere südamed. Nüüd on sel muhedal, mänguhimulisel ja natuke totul sülekiisul oma kodu.
Kõige lõpuks paneme pildi kahest punasest härrast.
Kaktus ootas oma kodu päris pikalt hoiukodus kuni ootamisel tuli ilus lõpp oma kodu näol.
Emiliga oli aga nii, et Pesaleida kassitoa ligi 200 pealine kassiarmee oli tema õrna ja malbe hinge jaoks natuke liig ja nii sai ta vabapidamise toas peaaegu kõigilt väikse tou käpaga. Niisiis kolis ta elama Pesaleidja ühte vaheruumi kus päevasel ajal tal hea rahul olla ja sai vabatahtlikelt ja töötajatelt mõne ekstra paigi. Tulid kassisoovijad ja enne kui nad vabapidamistuppa jõudsid võlus Emil nad ära. Nii kavalalt ja omakasupüüdmatult smuugeldas Emil ennast koju.

Aitäh kõigile kodupakkujatela ja abistajatele!

Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank

Kommentaarid

Populaarsed postitused