KUUS PÕHJUST, MIKS ADOPTEERIDA TÄISKASVANUD KASS

Tihtipeale, kui inimestel tekib soov adopteerida, siis esimene mõte on ikka kassipoeg. Ent me toome välja mõned põhjused, miks adopteerida just täiskasvanud kass.
Batman
1) Kassipoja iseloom on veel välja kujunemas, seega ei ole sugugi kindel, kas temast tuleb sülekass või pigem iseseisev tegutseja. Kui adopteerida täiskasvanud kass, siis Sa saad omale valida just sellise lemmiku, kes Sulle sobib. Ent tuleb siiski tõdeda, et kodus tuleb tema iseloom tihtipeale tugevamalt esile.
Bert
2) Täiskasvanud kassid, eriti eakamad kassid, on enamasti rahulikumad ja korralikumad kui kassipojad, kes on väga uudishimulikud, aktiivsed ja vallatud.
Kinksu

3) Kui soovid kaisukassi, siis on eakam kass tõenäoliselt Sinu jaoks. Eakamatele kassidele meeldib enamasti rohkem magada, kaisutada ja niisama pikutada kui kassipoegadele.
Ostaara
4) Täiskasvanud kassid teavad üldiselt paremini, mida tohib teha, mida tohib kratsida, kus tuleb askeldamas käia, kassipoegadel võib taolisi õnnetusi rohkem juhtuda.
Glove
5) Täiskasvanud kassid on üldiselt kiibitud, kastreeritud/steriliseeritud ja esmased vaktsiinid saanud, seega uuel perel on kulutusi selle võrra vähem.
Bellini
6) Täiskasvanutel kassidel, eriti juba eakamatel kassidel, on kodu leida palju raskem kui kassipoegadel. Ent iga kassike ju väärib oma kodu, kasvõi väärika pensionipõlve veetmiseks.
Bruuno
Loe näiteks ka vahvast Emmast, kes leidis päris oma kodu toreda noorpaari juures umbes 10-aastasena: http://pesaleidja.blogspot.com.ee/2017/03/emma-uues-kodus.html.

Kommentaarid

Populaarsed postitused