Otse põhisisu juurde

Detsembris leidis kodu 83 kassi

 
 
Tere armsad sõbrad!
Nagu pealkirjast näha siis tõesti 83 kassi!!!
Mis muud kui hurrraaaa!!!! meie rekordkuu!
Vabatahtlikud ja loomulikult ka kodu leidnud loomad on üliõnnelikud.

Alustagem seda pikka nimekirja punase poisi Gingeriga.
Ei juhtu just sageli, et kass saab otse opilaualt koju aga Gingeriga just nii juhtus. Ta sattus meie juurde kõigest mõned päevad enne oppi otse tänavalt. Olles ise megasõbralik ja kandes kõhu all suurt songa muhku. See tehti korda, kiisu kastreeriti ja temasse armus kliiniku administraatori ema - ja nii ta opilaualt koju koliski.

Kuna neid vahvaid kojuminejaid oli palju-palju-palju siis oleme teinud päris korraliku pildigalerii mida allpool kenasti näha saab.


Kui ülemist pilti täpsemalt jälgida siis näeme, et koju läks häbelik aga imekaunis Pixi ja hoiukodudest Martin, Sandra ja Miku. Muide Miku ja Martin on meil kolmkäpp kiisud :)
Vahepeal mainime kenasti ära, et lisaks pildil olevatele karvikutele kolisid koju veel BUcci, Blacky, Oskar, Mikki, Brauni, Kassike, Tiara, Siiri, Tuudsu, Merly, Kissa, Panda, Day ja Tšilli.Kui leiate pildilt härra Iosafi siis näiteks tema isiklik hoiukodu käis veendumas, et härra saaks hea kodu. Alles siis sai meie hooliv hoiukodu olla kindel, et härral on hea. Ja on hea!
Vahepeal toimus ka kodutute kasside kassinäitus kus oma kodu leidsid näitusele läinud Sixten, Leisel, Bounty, Bastet ja Boss.Eedu ja Anne-Mari
Armsad Anne-Mari ja Eedu kolisid aga täitsa koos koju. Pere oli otsustanud, et kaks on parem kui üks ja nii valitigi toredad roosaninad uuteks pereliikmeteks. 


Pildil olev kirjutar Väike -My läks algselt hoiukoju. Noh, nagu paljud... jäi My sinna päriseks :)
 
No tegelikult alumisel pildil oleva Tuu Tikil juhtus sama. Hoiupere ei suutnud teda kuidagi enam kuhugi saata.

Ja seekordsed kojuminejad lõpetame muhedate triibikutega.
Lontkõrv Vasja elas algselt kassitoas ja siis kolis hoiukoju kus juba oli ees Pesaleidjast adopteeritud kass. Ja nii nagu selle eelmise nurrikuga - hoiuperenaine lihtsalt ei suutnud Vasjast loobuda.
Triibik John aga jäi silma perele kassitoast kus John lasi käiku oma parimad omadused ja... no kes sellisele muhedale ära suudab öelda.
See oli siis 2017 aasta viimane kuu. Suurepärane kuu.
Pesaleidjad seisavad ka sel aastal hea selle eest, et Eestis oleks vähem kodutuid ja väärkoheldud loomi.
Aitame jätkuvalt koos Teiega nii, kuidas suudame.
 
Nurruvat uut aastat!
 
PS! Vaata kindlasti kiisusid meie kodulehelt http://pesaleidja.ee/
Kaamerast saad kassitoa tegemisi jälgida http://animalslife.net/pesaleidja-3/
 
Ja annetada saab numbritel:
900 0905 - kõne hind 5 €
900 0915 - kõne hind 15 €
900 0950 - kõne hind 50 €
Kuula kindlasti tekst lõpuni muidu annetust ei toimu.
 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra!

Laa-Laa Sõbrapäev ei ole enam kaugel ja seega tõstatame taas ühe olulise küsimuse - äkki Sinu neljajalgne sõber sooviks omale omasugust sõpra?   Paljud pered, kus on mitu kassi, ütlevad, et mitu kassi on ikka parem kui üks. Nad mängivad koos, kaisutavad koos, teevad pättusi koos. Arusaadavalt on muutus hirmutav ning päris iga kass ei lepi sellega, et peab oma tudukohti ja tähelepanu jagama. Toome täna Sulle 4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra! 1. Su kassile meeldib mängida ! Kas Su kass on mänguline ja tundub, et tal on lõputult energiat? Kui lisate teise kassi, kellega koos mürgeldada ja mängida. Kaks aktiivset kiisut saavad üksteisele seltsi pakkuda, kui Sa ise pead kodust eemal olema või millegi muuga tegelema. PS! Tihtipeale arvatakse, et kassidele meeldib üksi olla. Ent tegelikult on kassid seltskondlikud loomad ning vähene suhtlus võib neis tekitada stressi ja depressiooni. Loore 2. Su kass on väga armastav. Kui Su kass on väga arm

Miks mu kass mind limpsib?

Kassid teevad mitmeid asju, mis panevad meid imestama ja tekitavad küsimusi. Kas oled kunagi mõelnud, miks su kass sind limpsib? Inimestena ei jookse me ringi ega limpsi neid, kes meile meeldivad. Oleme nüüd aga teada saanud, miks sinu kass sind limpsib. Apelsin Sa oled minu! Nagu me kõik teame, „vannitavad“ kassid end sageli selleks, et püsida puhtad. Kassid on puhtuseetalonid ja võtavad enda puhastamist tõsiselt. Tänu kasside karedale keelele ja süljele eemaldavad nad edukalt oma karvkattest soovimatu mustuse. Põnev fakt: keskmine kass veedab 15-20% oma päevast end pestes. "Kasside keel on kaetud väikeste näsadega, mis toimivad nii kammina, kui ta ennast hooldab, kui ka rasplina kõikide väikeste toidujäätmete kätte saamiseks luult või toidukausist,“ ütleb Marci Koski, sertifitseeritud kasside käitumise ja koolitamise konsultant ning Kassikäitumise lahendused omanik Washingtoni osariigis. Lisaks ilmselgele pesemise funktsioonile limpsivad mitmed kassid end ka seetõttu, et see rah