Otse põhisisu juurde

JUULIS LEIDIS PESALEIDJA ABIGA KODU 50 KASSI

Tohoh, juba august! Loodame, et kõigi meie vahvate kassisõpradest jälgijate suvi on olnud imeline ning ka kõigi kiisud on koos omanikega tänu puhkustele rohkem koos aega veeta saanud. Pesaleidja on ka suvekuumuses nobedasti tööd teinud ja kassihuvilisi vastu võtnud ning kuuma juulikuu jooksul leidis päris oma kodu lausa poolsada toredat kiisut! Vaatame siis kirjust galeriist, kes need 50 vahvat juulikuu karvakera on:


Esimesteks kojuminejateks olid juulikuus Jahu ja Leib. Kaksikud võeti koos just seetõttu, et neil ei hakkaks üksi igav - koos on ju ikka lõbusam mängida ja maailma avastada! Seda enam, et Jahu ja Leib on juba algusest peale olnud väga lähedased.


Jahu ja Leib

Kaunitar Bella

Gia


Blanco

Präänik hakkab elama peres, kus on kaks väikest tüdrukut, seega mängukaaslastest tal puudust ei tule.

Kinksu
Freja


MauritaniaSahara


Tilluke Cuvee oli oma pesakonna kõige pisem, seega tema perekond otsustas, et pisikese kohanemiseks võtavad nad ülejäänud pesakonna endale ajutiselt hoiukoju.


Väike Müü


Kity


Emery


Gustava


Juku ja Käpik said koju minna ÜHESKOOS!


Maailma jutukaim emakass Perdita


Karma


Imekaunis, kuid arg 3kuune Ghost. Omanike vanem kass oli kunagi samasugune argpüks, kuid peale kuudepikkust sotsialiseerimist sai temastki painautleja. Ghosti sisin ei hirmutanud seega uut perekonda sugugi.


Kõigi suur semu Kaaron


Bellini, kes nagu paljud teisedki, suutis oma hoiukodust päris kodu teha.Mirju koju saamise lugu on päris vahva! Nimelt ei suutnud kassitoas olles tema uued omanikud otsustada, kas pakkuda kodu vanahärra Toomasele või Mirjule. Vabatahtlik pakkus, et pangu nad puur maha ja vaadaku, kumb sisse ronib. Kuigi Toomas kohe rõõmsalt puuri nuusutama asus, ei näidanud ta siiski piisavalt huvi välja, seega Mirju tõusis uhkelt püsti ja marssis puuri.


Moana ja Tuhkatriinu


Dotty-Helen, kelle uus kodu saab olema lausa Hollandis.


Fluffy-Kelli


Pontsik, kes oli küll arake ja pisike, kuid kelle uus pere on nõus andma talle aega harjumiseks nii palju, kui ta seda vajab. Kui tore!


Salem


Karamell


Pisike Mafi, keda ootas uues kodus ees eelmisel suvel Pesaleidjast võetud Turbo.


Tuglas


Trudy, kes ootas kodu oi, kui kaua. Meil on nii hea meel, et see nüüd lõpuks juhtus!


Mirtel, kelle kadumist märgates tema omanikud Pesaleidjasse teda tagasi võtma tulid. Lõpp hea, kõik hea!


Jasmine võlus ära ühe Šveitsis elava perekonna südamed.


Oreo ja Vanilli - õed, kes leidsid ühise kodu, kus elavad noored sõbrannad juba varem päästetud kassidega.


Borg


Mistik


Valmar, kelle uus pere soovib tulevikus temaga lõpuks isegi traksidega õues seiklemas käima hakata. Kui vahva!


Jonnipunn


Aroonia, kes vaatamata oma raskele seisundile tuli kõigest tublisti välja ja leidis veel kiirelt päris oma kodugi.

Suured südamlikud tänusõnad ja kallid kõigile kodupakkujatele! Ilma teieta oleksid need tuhanded kiisud, kelle aastate jooksul kodudesse oleme saatnud, palju kurvema saatusega... Armastus teeb imesid!


Septembri alguses juba järgmine kojuminejate kokkuvõte!

Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra!

Laa-Laa Sõbrapäev ei ole enam kaugel ja seega tõstatame taas ühe olulise küsimuse - äkki Sinu neljajalgne sõber sooviks omale omasugust sõpra?   Paljud pered, kus on mitu kassi, ütlevad, et mitu kassi on ikka parem kui üks. Nad mängivad koos, kaisutavad koos, teevad pättusi koos. Arusaadavalt on muutus hirmutav ning päris iga kass ei lepi sellega, et peab oma tudukohti ja tähelepanu jagama. Toome täna Sulle 4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra! 1. Su kassile meeldib mängida ! Kas Su kass on mänguline ja tundub, et tal on lõputult energiat? Kui lisate teise kassi, kellega koos mürgeldada ja mängida. Kaks aktiivset kiisut saavad üksteisele seltsi pakkuda, kui Sa ise pead kodust eemal olema või millegi muuga tegelema. PS! Tihtipeale arvatakse, et kassidele meeldib üksi olla. Ent tegelikult on kassid seltskondlikud loomad ning vähene suhtlus võib neis tekitada stressi ja depressiooni. Loore 2. Su kass on väga armastav. Kui Su kass on väga arm

Miks mu kass mind limpsib?

Kassid teevad mitmeid asju, mis panevad meid imestama ja tekitavad küsimusi. Kas oled kunagi mõelnud, miks su kass sind limpsib? Inimestena ei jookse me ringi ega limpsi neid, kes meile meeldivad. Oleme nüüd aga teada saanud, miks sinu kass sind limpsib. Apelsin Sa oled minu! Nagu me kõik teame, „vannitavad“ kassid end sageli selleks, et püsida puhtad. Kassid on puhtuseetalonid ja võtavad enda puhastamist tõsiselt. Tänu kasside karedale keelele ja süljele eemaldavad nad edukalt oma karvkattest soovimatu mustuse. Põnev fakt: keskmine kass veedab 15-20% oma päevast end pestes. "Kasside keel on kaetud väikeste näsadega, mis toimivad nii kammina, kui ta ennast hooldab, kui ka rasplina kõikide väikeste toidujäätmete kätte saamiseks luult või toidukausist,“ ütleb Marci Koski, sertifitseeritud kasside käitumise ja koolitamise konsultant ning Kassikäitumise lahendused omanik Washingtoni osariigis. Lisaks ilmselgele pesemise funktsioonile limpsivad mitmed kassid end ka seetõttu, et see rah