Otse põhisisu juurde

Pesaleidjad- кто мы и чем мы занимаемся

MTÜ Pesaleidja - некоммерческая организация, созданная весной 2009 года, главной целью которой является помощь бездомным и пережившим жестокое обращение животным, преимущественно кошкам.
Мы стараемся найти нуждающимся в помощи домашним животным временный приют для выяснения состояния их здоровья, душевного состояния и степень социализации, а также для выявления характера животного до тех пор пока не найдем подходящий ему дом.
Также мы считаем нужным - пропагандировать и распространять среди людей принципы хорошего обращения и защиты животного.
Люди, состоящие в нашем объединении – добровольцы, которые в свое свободное время от постоянного вида деятельности уже какое-то время занимались самостоятельно или состояли в другом объединении, занимающимся помощью животным, оказавшимся на улице. Какой- либо материальной пользы от спасения животных с улиц мы не имеем.
Животные, попавшие к нам, проходят курс от паразитов и при необходимости их лечат. Животное отдаем новому владельцу только вакцинированное, прошедшее чипование и если возраст животного позволяет – обязательно стерилизованное/кастрированное. Нового владельца информируем о состоянии здоровья животного, об особенностях характера животного и возможных его потребностях.

Решение завести животное – большая ответственность и оно должно быть основательно продуманно, поэтому мы пытаемся предотвратить вероятность необдуманного, импульсивного желания завести животное. При желании взять у нас кошку, просим Вас подумать и ответить в свободной форме на «вопросник желающего завести кошку».
Кошки бывают разные. Часть кошек подходит для жизни только в домашних условиях, другая же часть имеет все предпосылки для жизни с возможностью выхода на улицу. Часть кошек ловит мышей, и часть украшают диван. Часть кошек ладят с детьми и другими животными, часть нет. Все дома – хорошие дома. Все это надо принять в расчет и обговорить с новым владельцем. Дому надо лишь найти ту самую подходящую кошку, а кошке лишь тот самый подходящий дом.
Большинство рекламируемых на нашем сайте кошек, находятся у добрых людей, предоставивших им временный приют. Однако очень много красивых и великолепных кошек, которые живут на улице и ждут своей очереди обрести собственный дом или хотя бы временное убежище. Чтобы спасти животное с улицы, мы нуждаемся в людях, которые предоставили бы временный приют для животного, также нуждаемся в деньгах на лечение и еду для кошек и поиска животному нового дома.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

5 märki, millega Su kass tahab Sulle öelda, et ta on õnnetu

Meie kassid on meie hindamatud kaaslased, kes pidevalt naeratuse näole toovad. Ilmselgelt soovime me neile alati parimat, kuid kuna kassikeelt me ei räägi, on sageli raske neid neljajalgseid mõista. Toome teile välja viis punkti, näpunäideteks ja tähelepanekuteks, mis aitaksid teil oma kassi paremini mõista ning nende heaolu kontrollida.  Taavi Ainult lebaks ja magaks. Kuigi see tundub väga tavaline kasside puhul, ei ole see päris nii. Kassidel võib kodus olles väga igav hakata. Kass, kes vaid magab ja lebab, võib olla lihtsalt alastimuleeritud. See tähendab, et tal pole piisavalt tegevust või mänguaega oma inimeselt. Võite mõelda, et kass ongi lihtsalt laisk – kuid, kui te saaksite oma kassilt selle kohta küsida, võib vastuseks olla lihtsalt see, et ta on oma igavusega leppinud. Sellised kassid ei liigu väga palju ning seetõttu tulevad ka terviseriskid, näiteks ülekaalulisus, diabeet ja liigeste probleemid. On oluline teha kindlaks, et kass saab piisavalt liikumist ja tähelepanu, et

HEA TEADA: neli punkti kassiküüntest, mida üks kassiomanik kindlasi teadma peaks!

 Kassid võivad küll kraapida mööblit, ronida mööda kardinaid ja oma küüntega muid asju lõhkuda, ent küüned on oluline osa kassi anatoomiast ning palju enamat kui näib. Toome Sulle põhilise info, mida Sa peaks teadma oma kassi küüntest. Allikas: Pixabay 1. Kassiküüned ei ole päris samad kui meie küüned. Kassiküüned on küll sarnased meie omadel, ent on üks suur erinevus - kassiküüned on osa nende varvaste luudest. Küüne kaotamine meie jaoks ei ole suur probleem, ent kassi jaoks on see põhimõtteliselt sama kui sõrme- või varbaotsa amputeerimine. Mistõttu mitte-mitte kunagi ei tohiks kassilt küüsi eemaldada. Õnneks on protseduur enamus loomakliinikutes ka taunitud. (mitmelpool maailmas on küll see tavaline, vt declawing ) 2. Kassiküüntel on olulised ülesanded. Kui meie küünte põhiliseks eesmärgiks on meie sõrmeotsi kaitsta, siis kasside jaoks on küüned palju enamat. Ülesanded, millega ilmselt kõik oleme kokku puutunud, on enesekaitse ja jahipidamine. Lisaks aitavad k

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v