Otse põhisisu juurde

Pesaleidjad- кто мы и чем мы занимаемся

MTÜ Pesaleidja - некоммерческая организация, созданная весной 2009 года, главной целью которой является помощь бездомным и пережившим жестокое обращение животным, преимущественно кошкам.
Мы стараемся найти нуждающимся в помощи домашним животным временный приют для выяснения состояния их здоровья, душевного состояния и степень социализации, а также для выявления характера животного до тех пор пока не найдем подходящий ему дом.
Также мы считаем нужным - пропагандировать и распространять среди людей принципы хорошего обращения и защиты животного.
Люди, состоящие в нашем объединении – добровольцы, которые в свое свободное время от постоянного вида деятельности уже какое-то время занимались самостоятельно или состояли в другом объединении, занимающимся помощью животным, оказавшимся на улице. Какой- либо материальной пользы от спасения животных с улиц мы не имеем.
Животные, попавшие к нам, проходят курс от паразитов и при необходимости их лечат. Животное отдаем новому владельцу только вакцинированное, прошедшее чипование и если возраст животного позволяет – обязательно стерилизованное/кастрированное. Нового владельца информируем о состоянии здоровья животного, об особенностях характера животного и возможных его потребностях.

Решение завести животное – большая ответственность и оно должно быть основательно продуманно, поэтому мы пытаемся предотвратить вероятность необдуманного, импульсивного желания завести животное. При желании взять у нас кошку, просим Вас подумать и ответить в свободной форме на «вопросник желающего завести кошку».
Кошки бывают разные. Часть кошек подходит для жизни только в домашних условиях, другая же часть имеет все предпосылки для жизни с возможностью выхода на улицу. Часть кошек ловит мышей, и часть украшают диван. Часть кошек ладят с детьми и другими животными, часть нет. Все дома – хорошие дома. Все это надо принять в расчет и обговорить с новым владельцем. Дому надо лишь найти ту самую подходящую кошку, а кошке лишь тот самый подходящий дом.
Большинство рекламируемых на нашем сайте кошек, находятся у добрых людей, предоставивших им временный приют. Однако очень много красивых и великолепных кошек, которые живут на улице и ждут своей очереди обрести собственный дом или хотя бы временное убежище. Чтобы спасти животное с улицы, мы нуждаемся в людях, которые предоставили бы временный приют для животного, также нуждаемся в деньгах на лечение и еду для кошек и поиска животному нового дома.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

7 põhjust, miks kassid armastavad VANNITUBE!

Oled mõelnud, miks Su kass armastab eriti vannitoas lebada või just sinna esimesena tormab, kui see uks avaneb? Kui oled kassidega kokku puutunud, siis arvatavasti juba tead, et enamik kiisusid armastavad vannitoas käia. Kas ka Sinu kass järgneb sulle vannituppa? Ehk ta hõõrub end Su jalgade vastu kui Sa seal oled? Võib-olla ta pikutab kraanikausis isegi siis, kui Sind seal pole? Ta võib suletud ukse taga kräunuda ning seda käpaga katsuda. Mõned kassid kipuvad justnimelt vannitoas palju tähelepanu küsima. Mis vannitubades siis ikkagi nii erilist on? Oleme ka meie seda mõelnud. Aga me mõtlesime välja! Ja jagame oma teadmisi nüüd ka Sinuga: VANNITUBA ON SUUREPÄRANE KOHT, KUS MÄNGIDA Vannituba võib mõne kassi jaoks hoopiski justkui mängutuba olla. Seal on vann, kus ringi tuisata, ning WC-paber, millega mängida. Seal pakuvad veel põnevust rätikud ja nagis rippuvad hommikumantlid. Kiisud võivad põrandal püherdada ja vannimatiga mängida. Kassil võib olla vannitoas väga lõbus, hoolimata sel

7 TOATAIME, MIS ON SU KASSILE OHUTUD

1. Tups-rohtliilia ehk pruudislepp Oma väljakutsuva välimusega meelitab see taim ligi ka kõige passiivsemad kassid. Kuna taim ajab palju võsusid, on võimalus taime paljundada ja lemmikule oma taim jätta.  Hooldamine: Tups-rohtliilia ei vaja palju tähelepanu. Taim vajab valgust, aga saab ka hämaramas kohas hakkama. Kasta tuleb siis, kui mulla pealmine kiht on kuiv.   2. Palmid Palmide liike on väga palju erinevaid, kuid mitte kõik ei ole ohutud kasidele. Mõned ohutud palmilised on  oja-raveenepalm (majesty palm), kuldviljakpalm, hobusesaba palm ja salongipalm. Peale selle, et nad on karvapallidele ohutud, on palmid ka head õhupuhastajad. Hooldamine: Vajavad pigem palju valgust, kasta alles siis, kui mulla pealmine kiht on kuiv.  3. Vesipahhiira Tegemist on vähenõudliku taimega, mis on kassisõbralikkusele veel ka dekoratiivne.  Hooldamine:  Otsest päikesevalgust ei soovi, kasta regulaarselt, kuid mitte lasta mullal täiesti ära kuivada ega liiga märg olla. 4. Bambus