Otse põhisisu juurde

Pesaleidjad- кто мы и чем мы занимаемся

MTÜ Pesaleidja - некоммерческая организация, созданная весной 2009 года, главной целью которой является помощь бездомным и пережившим жестокое обращение животным, преимущественно кошкам.
Мы стараемся найти нуждающимся в помощи домашним животным временный приют для выяснения состояния их здоровья, душевного состояния и степень социализации, а также для выявления характера животного до тех пор пока не найдем подходящий ему дом.
Также мы считаем нужным - пропагандировать и распространять среди людей принципы хорошего обращения и защиты животного.
Люди, состоящие в нашем объединении – добровольцы, которые в свое свободное время от постоянного вида деятельности уже какое-то время занимались самостоятельно или состояли в другом объединении, занимающимся помощью животным, оказавшимся на улице. Какой- либо материальной пользы от спасения животных с улиц мы не имеем.
Животные, попавшие к нам, проходят курс от паразитов и при необходимости их лечат. Животное отдаем новому владельцу только вакцинированное, прошедшее чипование и если возраст животного позволяет – обязательно стерилизованное/кастрированное. Нового владельца информируем о состоянии здоровья животного, об особенностях характера животного и возможных его потребностях.

Решение завести животное – большая ответственность и оно должно быть основательно продуманно, поэтому мы пытаемся предотвратить вероятность необдуманного, импульсивного желания завести животное. При желании взять у нас кошку, просим Вас подумать и ответить в свободной форме на «вопросник желающего завести кошку».
Кошки бывают разные. Часть кошек подходит для жизни только в домашних условиях, другая же часть имеет все предпосылки для жизни с возможностью выхода на улицу. Часть кошек ловит мышей, и часть украшают диван. Часть кошек ладят с детьми и другими животными, часть нет. Все дома – хорошие дома. Все это надо принять в расчет и обговорить с новым владельцем. Дому надо лишь найти ту самую подходящую кошку, а кошке лишь тот самый подходящий дом.
Большинство рекламируемых на нашем сайте кошек, находятся у добрых людей, предоставивших им временный приют. Однако очень много красивых и великолепных кошек, которые живут на улице и ждут своей очереди обрести собственный дом или хотя бы временное убежище. Чтобы спасти животное с улицы, мы нуждаемся в людях, которые предоставили бы временный приют для животного, также нуждаемся в деньгах на лечение и еду для кошек и поиска животному нового дома.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra!

Laa-Laa Sõbrapäev ei ole enam kaugel ja seega tõstatame taas ühe olulise küsimuse - äkki Sinu neljajalgne sõber sooviks omale omasugust sõpra?   Paljud pered, kus on mitu kassi, ütlevad, et mitu kassi on ikka parem kui üks. Nad mängivad koos, kaisutavad koos, teevad pättusi koos. Arusaadavalt on muutus hirmutav ning päris iga kass ei lepi sellega, et peab oma tudukohti ja tähelepanu jagama. Toome täna Sulle 4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra! 1. Su kassile meeldib mängida ! Kas Su kass on mänguline ja tundub, et tal on lõputult energiat? Kui lisate teise kassi, kellega koos mürgeldada ja mängida. Kaks aktiivset kiisut saavad üksteisele seltsi pakkuda, kui Sa ise pead kodust eemal olema või millegi muuga tegelema. PS! Tihtipeale arvatakse, et kassidele meeldib üksi olla. Ent tegelikult on kassid seltskondlikud loomad ning vähene suhtlus võib neis tekitada stressi ja depressiooni. Loore 2. Su kass on väga armastav. Kui Su kass on väga arm

Miks mu kass mind limpsib?

Kassid teevad mitmeid asju, mis panevad meid imestama ja tekitavad küsimusi. Kas oled kunagi mõelnud, miks su kass sind limpsib? Inimestena ei jookse me ringi ega limpsi neid, kes meile meeldivad. Oleme nüüd aga teada saanud, miks sinu kass sind limpsib. Apelsin Sa oled minu! Nagu me kõik teame, „vannitavad“ kassid end sageli selleks, et püsida puhtad. Kassid on puhtuseetalonid ja võtavad enda puhastamist tõsiselt. Tänu kasside karedale keelele ja süljele eemaldavad nad edukalt oma karvkattest soovimatu mustuse. Põnev fakt: keskmine kass veedab 15-20% oma päevast end pestes. "Kasside keel on kaetud väikeste näsadega, mis toimivad nii kammina, kui ta ennast hooldab, kui ka rasplina kõikide väikeste toidujäätmete kätte saamiseks luult või toidukausist,“ ütleb Marci Koski, sertifitseeritud kasside käitumise ja koolitamise konsultant ning Kassikäitumise lahendused omanik Washingtoni osariigis. Lisaks ilmselgele pesemise funktsioonile limpsivad mitmed kassid end ka seetõttu, et see rah