Otse põhisisu juurde

Avatud uste päev Pesaleidja kassitoas

Kas tead, et meil käis eelmine neljapäev palju külalisi? Ah, et miks? Eks ikka seetõttu, et meie tublid kahejalgsed sõbrad kutsusid nad meile külla, nimelt meil oli ju avatud uste päev!

Küll oli tore! Me kõik saime palju pai, nii pisikestelt kätelt kui ka suurtelt, nii õrnu peasilitamisi kui ka korralikke kõhusügamisi. Iga üks vastavalt oma maitsele. Šurikule meeldivad peaaegu kõiksugused paid. Ja Figaro ootas kannatlikult pesas kuni paikäed ka temani jõudsid.

Šurik (üleval) ja Figaro 
Me kõik saime palju-palju mängida. Hüppasime, kargasime, jooksime, hiilisime. Poiste toa kõige suurem mürakaru on Robert, kes püüdis kinni kõik sulepulgad. Suures toas leidis omale uue sõbra Finn pisikese külalise näol. Ent Kastanja mürgeldas kõigiga, aeg-ajalt ringi vaadates, et ega kellelgi teisel uhkemat mängiasja ei ole.
Robert (üleval), Finn ja Kastanja
Õhtuks väsisime kõik ära, eriti imearmas Johanna, kes napsas omale väga mõnusa tudukoha.
Tuduv Johanna
Saime ka palju kingitusi, mille eest me oleme üüratult tänulikud. Meile kõigile ju meeldivad konservid, maiustused ja uued mänguasjad. Muidugi saime ka natuke abi meie toidu ja ravikulude katmiseks, millest on meile väga-väga palju kasu!
Kõik armsad kingitused! Aitäh!
Kogu meie kassipere poolt tahan kõigile külastele öelda SUUR-SUUR AITÄH, et meile külla tulite! Ootame teid järgmisel korral ka! PS! Hoidke silma peab Pesaleidja FB lehel (https://www.facebook.com/pg/pesaleidja/events/?ref=page_internal), et te ühtegi üritust kassitoas maha ei magaks! Ja muidugi kutsuge järgmine kord sõbrad ka!

Tervitades ja järgmist kohtumist ootama jäädes
Pesaleidja kassitoa kassid

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

7 TOATAIME, MIS ON SU KASSILE OHUTUD

1. Tups-rohtliilia ehk pruudislepp Oma väljakutsuva välimusega meelitab see taim ligi ka kõige passiivsemad kassid. Kuna taim ajab palju võsusid, on võimalus taime paljundada ja lemmikule oma taim jätta.  Hooldamine: Tups-rohtliilia ei vaja palju tähelepanu. Taim vajab valgust, aga saab ka hämaramas kohas hakkama. Kasta tuleb siis, kui mulla pealmine kiht on kuiv.   2. Palmid Palmide liike on väga palju erinevaid, kuid mitte kõik ei ole ohutud kasidele. Mõned ohutud palmilised on  oja-raveenepalm (majesty palm), kuldviljakpalm, hobusesaba palm ja salongipalm. Peale selle, et nad on karvapallidele ohutud, on palmid ka head õhupuhastajad. Hooldamine: Vajavad pigem palju valgust, kasta alles siis, kui mulla pealmine kiht on kuiv.  3. Vesipahhiira Tegemist on vähenõudliku taimega, mis on kassisõbralikkusele veel ka dekoratiivne.  Hooldamine:  Otsest päikesevalgust ei soovi, kasta regulaarselt, kuid mitte lasta mullal täiesti ära kuivada ega liiga märg olla. 4. Bambus

Kurry uudistega kodust

Panime põssatriibikule nimeks Kurry. Ta reageerib päris ilusti sellele nimele.Ta on hästi aktiivne kassipoeg, eriti päeva esimesel poolel.Ka on ta suur suhtleja. Algul tegi ta suu lahti ja sealt ei tulnud piuksugi välja. Nüüd aga muudkui räägib nn oma keeles, kurr ja njäu.Mu tütrel on suur magamistuba ja sinna nad suunduvad õhtul kell 23:00. Ühtegi suuremat piuksu rohkem ei kuule.Hommikul aga ärkab Kurry minu kõndimise peale üles ja hakkab haledasti näuguma. Pärast söömist algab mängutrall.Kurry mängib päris palju iseseisvalt ja hästi naljakalt. Lisaks hiilib ja jookseb ta üsna palju. Meile on mõned kassikasvatusraamatud kingitud jasealt lugesime, et Kurry sarnaneb bengali kassitõule.Ka söögiisu on Kurryl väga hea.Kurryle meeldib süles magada. Eriti päeva teisel poolel otsib ta istuvaid pereliikmeid, et nende sülle hüpata ja uinuda.Magamise ajal ajab ta päris tihti oma täpilise kõhukese taeva poole ja hästi pikaks. See on imearmas!Oleme käinud Västriku loomakliinikus ussirohtu s

9 lõhna mida teie kass ei salli

                                                     9 lõhna mida teie kass ei salli!  Kassid on väga suured puhtuse armastajad ja lisaks sellele ka väga pirtsakad teatud aroomide suhtes. Ei, teie kiisu pole lihtsalt valiv, vaid selle omaduse on talle kaasa andnud evolutsioon. Loomulikult ikka selleks, et teie kiisu oskaks vältida mürgist toitu või toitu mida ta ei saa seedida. On ka palju lõhnu mida teie kass armastab ent selles nimekirjas räägime üheksast lõhnast, mida kassid silmaotsaski ei salli! Kasside lõhnataju on 14 korda tugevam kui inimese oma. See aga ei tähenda, et teie kass kõiki aroome vihkaks, mida vihkavad teised kiisud. Või armastaks seda mida teised. Kõik kassid on omamoodi ent siiski on allpool väljatoodud lõhnad ühed enimlevinumad mida kassid vihkavad. 1. Tsitruselised  Kassid ei armasta absoluutselt tsitruselisi. Olgu siis selleks sidrun, laim, apelsin, greipfruut või muud sarnased viljad. Paljud kassipeletajad kasutavad tsitruseliste aroome, et kasse di