Otse põhisisu juurde

JUULIS LEIDIS PESALEIDJA ABIGA KODU 46 KASSI

Nelikümmend viis kassi! Täitsa ilus number, kas pole? Loodame, et see erakordselt päikeseline suvi innustab meid ka edaspidi olema rõõmsad ja hoolivad ning alati hoidma soojas abikätt, mis pisikesed kiisukesed päris oma kodudesse saadab. Vaatame siis, kes olid need vahvad vurrulised, kes Pesaleidjatega nurrudes hüvasti jätsid!

Esimeseks kojuminejaks oli Rosanne, kes Pesaleidjatega koos päris oma kodu juba lausa 2 aastat oodanud oli. Täiesti metsikuna Pesaleidjasse tulnud Roosi on aja jooksul teinud läbi suure arengu ning tema käppa hoidnud vabatahtlik loodab, et kui ta uues ja rahulikus kodus ära harjub, saab temast oma uueks parimaks sõbraks saanud prouale tore seltsikass.


Rosanne

Nüüd aga kinnitagem turvavööd, sest nunnumeeter läheb põhja! Nagu me teame, on kevadeti varjupaikade vabatahtlikel tööd mitmekordselt, sest kassipoegi sünnib tänavatel sadu... Kuigi tegelikult ei ole tegemist teps mitte hea olukorraga, on need kiisud õnneks leidnud endale head kodud ja meil ei jää üle muud, kui koos nendega rõõmustada.

Curly ja Trad

Väike Pärdik, kes suutis vesihalli kassikest otsima tulnud neiu ümber veenda, et tema kui must-valge kass on veel vahvam!

Piano, kes jäi silma väga paljudele inimestele, kuid valis siiski ühe armsa neiu, kellesse silmapilkselt armus.

Mirrik, kelle uus kodu on iga kassi unistus - vaikne kohake metsade ja põldude vahel.

Bastian ja Pontius, kes kolisid uude koju ÜHESKOOS!

Tiara, keda vabatahtliku sõnul ootab oma nimele kohaselt tõeline printsessi elu.

Mini ja Midi, kes kolisid samuti uude koju KOOS. Neil hakkab aga uues kodus eriti põnev olema, sest ees ootavad vanem kass ja suur koer, kellega koos hullata.

Miisu, kes esimesest hetkest uutele pereliikmetele selgeks tegi, et talle meeldib kaisutada.

Miisi, kes kolis Tartu hoiukodust pealinna laiama. Vaadake vaid seda enesekindlat pilku!

Amigo, kes käpad laiali kallistusi ootab. Uus peremees armus temasse kohe, kui meie kodulehelt tema pilti nägi. Ja kuidas oleks võimalik MITTE armuda?!

Nemo, kes leiti põõsa alt ning asjaliku kiisuna hoiukodu vabatahtlikuga iga päev tööl käis. Pildil on Nemo oma viimasel tööpäeval juba ees ootavale eluaegsele puhkusele mõtlemas.

Paula ja Pauliina, kes ootamatult Pesaleidja ravijuhi juurde hoiukodu kassideks sattusid. Paula kriiskas tema akna all senikaua, kuni ta tuppa võeti. Milline sihikindlus! Paula aga jätkas nõudmistega ja tahtis endale seltsilist. Nii leidis hoiukoju tee ka Pauliina, kes telemaja juures kurvalt konutas. Piigadel oli kindel plaan paigas - meiesuguseid nunnukaid ei suuda keegi lahutada! Kõik läkski plaanipäraselt - uude koju rändasid nad vaatamata kõigele ÜHESKOOS!

Sara

Tigger, kes oma uue pere tütrele üllatuseks oli. Meie vabatahtlik ei unusta iial seda, kui õnnelik tüdruk oli, kui sai teada, et Tigger tema kiisuks saab!

Kõu

Lille, Olle ja Ville, kes ei läinud küll ühte koju, kuid kes kõik ühest hoiukodust siuhti korraga kodud leidsid. Ville ja Olle said kahe parima sõbranna kassideks, mis tähendab, et nad jäävad veel pikkadeks aastateks koos hängima!

Murrik, kes on nii nunnu, et suutis mitte kunagi kassidega kokku puutunud inimesed tõelisteks kiisufännideks muuta.
Virsik, kelle vastupandamatult pehmele kasukale ei suudaks keegi vastu panna!
Rafaela, Mikaela ja Leonardo. Pildil pisike Rafaela, kes uues kodus hoiukodu kass Antoni hoolitseva käpa all elu naudib.Tõelised nunnukad! Imetlemist väärt on aga ka need juulis koju läinud kiisud:TrillerSonny


Tairi

Jako

Suhkrutükk

Mooni

Santiago

Sateran

Capuccino


MiloMillised vahvad kiisud ja millised vahvad lood!
❤ Ilusat nurrumist päris oma kodudes, armsad kiisud! 


Sellised vahvad uudised siis juulikuust.
Uued lood juba augustis koju minevatest kiisudest septembri alguses, seniks aga hoia meil silma peal http://pesaleidja.ee/

Kaamerast saad kassitoa tegemisi jälgida http://animalslife.net/pesaleidja-3/ ja kasside abistamiseks annetada numbritel:
900 0905 - kõne hind 5€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0950 - kõne hind 50€

Kuula kindlasti tekst lõpuni, muidu annetust ei toimu!


Nurrumiseni!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

5 märki, millega Su kass tahab Sulle öelda, et ta on õnnetu

Meie kassid on meie hindamatud kaaslased, kes pidevalt naeratuse näole toovad. Ilmselgelt soovime me neile alati parimat, kuid kuna kassikeelt me ei räägi, on sageli raske neid neljajalgseid mõista. Toome teile välja viis punkti, näpunäideteks ja tähelepanekuteks, mis aitaksid teil oma kassi paremini mõista ning nende heaolu kontrollida.  Taavi Ainult lebaks ja magaks. Kuigi see tundub väga tavaline kasside puhul, ei ole see päris nii. Kassidel võib kodus olles väga igav hakata. Kass, kes vaid magab ja lebab, võib olla lihtsalt alastimuleeritud. See tähendab, et tal pole piisavalt tegevust või mänguaega oma inimeselt. Võite mõelda, et kass ongi lihtsalt laisk – kuid, kui te saaksite oma kassilt selle kohta küsida, võib vastuseks olla lihtsalt see, et ta on oma igavusega leppinud. Sellised kassid ei liigu väga palju ning seetõttu tulevad ka terviseriskid, näiteks ülekaalulisus, diabeet ja liigeste probleemid. On oluline teha kindlaks, et kass saab piisavalt liikumist ja tähelepanu, et

HEA TEADA: neli punkti kassiküüntest, mida üks kassiomanik kindlasi teadma peaks!

 Kassid võivad küll kraapida mööblit, ronida mööda kardinaid ja oma küüntega muid asju lõhkuda, ent küüned on oluline osa kassi anatoomiast ning palju enamat kui näib. Toome Sulle põhilise info, mida Sa peaks teadma oma kassi küüntest. Allikas: Pixabay 1. Kassiküüned ei ole päris samad kui meie küüned. Kassiküüned on küll sarnased meie omadel, ent on üks suur erinevus - kassiküüned on osa nende varvaste luudest. Küüne kaotamine meie jaoks ei ole suur probleem, ent kassi jaoks on see põhimõtteliselt sama kui sõrme- või varbaotsa amputeerimine. Mistõttu mitte-mitte kunagi ei tohiks kassilt küüsi eemaldada. Õnneks on protseduur enamus loomakliinikutes ka taunitud. (mitmelpool maailmas on küll see tavaline, vt declawing ) 2. Kassiküüntel on olulised ülesanded. Kui meie küünte põhiliseks eesmärgiks on meie sõrmeotsi kaitsta, siis kasside jaoks on küüned palju enamat. Ülesanded, millega ilmselt kõik oleme kokku puutunud, on enesekaitse ja jahipidamine. Lisaks aitavad k

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v