Otse põhisisu juurde

JUULIS LEIDIS PESALEIDJA ABIGA KODU 46 KASSI

Nelikümmend viis kassi! Täitsa ilus number, kas pole? Loodame, et see erakordselt päikeseline suvi innustab meid ka edaspidi olema rõõmsad ja hoolivad ning alati hoidma soojas abikätt, mis pisikesed kiisukesed päris oma kodudesse saadab. Vaatame siis, kes olid need vahvad vurrulised, kes Pesaleidjatega nurrudes hüvasti jätsid!

Esimeseks kojuminejaks oli Rosanne, kes Pesaleidjatega koos päris oma kodu juba lausa 2 aastat oodanud oli. Täiesti metsikuna Pesaleidjasse tulnud Roosi on aja jooksul teinud läbi suure arengu ning tema käppa hoidnud vabatahtlik loodab, et kui ta uues ja rahulikus kodus ära harjub, saab temast oma uueks parimaks sõbraks saanud prouale tore seltsikass.


Rosanne

Nüüd aga kinnitagem turvavööd, sest nunnumeeter läheb põhja! Nagu me teame, on kevadeti varjupaikade vabatahtlikel tööd mitmekordselt, sest kassipoegi sünnib tänavatel sadu... Kuigi tegelikult ei ole tegemist teps mitte hea olukorraga, on need kiisud õnneks leidnud endale head kodud ja meil ei jää üle muud, kui koos nendega rõõmustada.

Curly ja Trad

Väike Pärdik, kes suutis vesihalli kassikest otsima tulnud neiu ümber veenda, et tema kui must-valge kass on veel vahvam!

Piano, kes jäi silma väga paljudele inimestele, kuid valis siiski ühe armsa neiu, kellesse silmapilkselt armus.

Mirrik, kelle uus kodu on iga kassi unistus - vaikne kohake metsade ja põldude vahel.

Bastian ja Pontius, kes kolisid uude koju ÜHESKOOS!

Tiara, keda vabatahtliku sõnul ootab oma nimele kohaselt tõeline printsessi elu.

Mini ja Midi, kes kolisid samuti uude koju KOOS. Neil hakkab aga uues kodus eriti põnev olema, sest ees ootavad vanem kass ja suur koer, kellega koos hullata.

Miisu, kes esimesest hetkest uutele pereliikmetele selgeks tegi, et talle meeldib kaisutada.

Miisi, kes kolis Tartu hoiukodust pealinna laiama. Vaadake vaid seda enesekindlat pilku!

Amigo, kes käpad laiali kallistusi ootab. Uus peremees armus temasse kohe, kui meie kodulehelt tema pilti nägi. Ja kuidas oleks võimalik MITTE armuda?!

Nemo, kes leiti põõsa alt ning asjaliku kiisuna hoiukodu vabatahtlikuga iga päev tööl käis. Pildil on Nemo oma viimasel tööpäeval juba ees ootavale eluaegsele puhkusele mõtlemas.

Paula ja Pauliina, kes ootamatult Pesaleidja ravijuhi juurde hoiukodu kassideks sattusid. Paula kriiskas tema akna all senikaua, kuni ta tuppa võeti. Milline sihikindlus! Paula aga jätkas nõudmistega ja tahtis endale seltsilist. Nii leidis hoiukoju tee ka Pauliina, kes telemaja juures kurvalt konutas. Piigadel oli kindel plaan paigas - meiesuguseid nunnukaid ei suuda keegi lahutada! Kõik läkski plaanipäraselt - uude koju rändasid nad vaatamata kõigele ÜHESKOOS!

Sara

Tigger, kes oma uue pere tütrele üllatuseks oli. Meie vabatahtlik ei unusta iial seda, kui õnnelik tüdruk oli, kui sai teada, et Tigger tema kiisuks saab!

Kõu

Lille, Olle ja Ville, kes ei läinud küll ühte koju, kuid kes kõik ühest hoiukodust siuhti korraga kodud leidsid. Ville ja Olle said kahe parima sõbranna kassideks, mis tähendab, et nad jäävad veel pikkadeks aastateks koos hängima!

Murrik, kes on nii nunnu, et suutis mitte kunagi kassidega kokku puutunud inimesed tõelisteks kiisufännideks muuta.
Virsik, kelle vastupandamatult pehmele kasukale ei suudaks keegi vastu panna!
Rafaela, Mikaela ja Leonardo. Pildil pisike Rafaela, kes uues kodus hoiukodu kass Antoni hoolitseva käpa all elu naudib.Tõelised nunnukad! Imetlemist väärt on aga ka need juulis koju läinud kiisud:TrillerSonny


Tairi

Jako

Suhkrutükk

Mooni

Santiago

Sateran

Capuccino


MiloMillised vahvad kiisud ja millised vahvad lood!
❤ Ilusat nurrumist päris oma kodudes, armsad kiisud! 


Sellised vahvad uudised siis juulikuust.
Uued lood juba augustis koju minevatest kiisudest septembri alguses, seniks aga hoia meil silma peal http://pesaleidja.ee/

Kaamerast saad kassitoa tegemisi jälgida http://animalslife.net/pesaleidja-3/ ja kasside abistamiseks annetada numbritel:
900 0905 - kõne hind 5€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0950 - kõne hind 50€

Kuula kindlasti tekst lõpuni, muidu annetust ei toimu!


Nurrumiseni!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra!

Laa-Laa Sõbrapäev ei ole enam kaugel ja seega tõstatame taas ühe olulise küsimuse - äkki Sinu neljajalgne sõber sooviks omale omasugust sõpra?   Paljud pered, kus on mitu kassi, ütlevad, et mitu kassi on ikka parem kui üks. Nad mängivad koos, kaisutavad koos, teevad pättusi koos. Arusaadavalt on muutus hirmutav ning päris iga kass ei lepi sellega, et peab oma tudukohti ja tähelepanu jagama. Toome täna Sulle 4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra! 1. Su kassile meeldib mängida ! Kas Su kass on mänguline ja tundub, et tal on lõputult energiat? Kui lisate teise kassi, kellega koos mürgeldada ja mängida. Kaks aktiivset kiisut saavad üksteisele seltsi pakkuda, kui Sa ise pead kodust eemal olema või millegi muuga tegelema. PS! Tihtipeale arvatakse, et kassidele meeldib üksi olla. Ent tegelikult on kassid seltskondlikud loomad ning vähene suhtlus võib neis tekitada stressi ja depressiooni. Loore 2. Su kass on väga armastav. Kui Su kass on väga arm

Miks mu kass mind limpsib?

Kassid teevad mitmeid asju, mis panevad meid imestama ja tekitavad küsimusi. Kas oled kunagi mõelnud, miks su kass sind limpsib? Inimestena ei jookse me ringi ega limpsi neid, kes meile meeldivad. Oleme nüüd aga teada saanud, miks sinu kass sind limpsib. Apelsin Sa oled minu! Nagu me kõik teame, „vannitavad“ kassid end sageli selleks, et püsida puhtad. Kassid on puhtuseetalonid ja võtavad enda puhastamist tõsiselt. Tänu kasside karedale keelele ja süljele eemaldavad nad edukalt oma karvkattest soovimatu mustuse. Põnev fakt: keskmine kass veedab 15-20% oma päevast end pestes. "Kasside keel on kaetud väikeste näsadega, mis toimivad nii kammina, kui ta ennast hooldab, kui ka rasplina kõikide väikeste toidujäätmete kätte saamiseks luult või toidukausist,“ ütleb Marci Koski, sertifitseeritud kasside käitumise ja koolitamise konsultant ning Kassikäitumise lahendused omanik Washingtoni osariigis. Lisaks ilmselgele pesemise funktsioonile limpsivad mitmed kassid end ka seetõttu, et see rah