Otse põhisisu juurde

Pesaleidja kiisud otsivad endale käpahoidjaid

Pesaleidja tegutseb vaid tänu loomasõpradest vabatahtlikele, kes panustavad oma igapäevatöö või kooli ning perekonna kõrvalt hüljatud loomade abistamisse.
Bingo ootab Sind oma sõbraks ja käpahoidjaks Pesaleidja kassitoas! :)
Vabatahtlikud hoolitsevad kiisude eest Pesaleidja kassitoas – sotsialiseerivad arglikke kasse, teostavad lihtsamaid raviprotseduure, koristavad kasside liivakaste. Alati on vaja abi pildistamisel, juttude kirjutamisel, tõlkimisel (soome, vene, inglise keelde), ürituste korraldamisel, kiisude transportimisel kliinikusse ja tagasi jne.

Milliseid oskuseid/vahendeid Pesaleidja eeldatab vabatahtlikelt
Vabatahtlikuks hakkamine ei nõua eelnevat kogemust, kuid eeldame, et soovid loomi abistada ning leiad selleks aega vähemalt paar korda kuus pikema aja vältel. Pakume uutele vabatahtlikele väljaõpet ning igakülgset toetust ja üheskoos leiame kindlsati valdkonna, kus Sina kõige rohkem aidata saaksid.

Uuelt vabatahtlikult ootame aktiivsust, loomaarmastust, teotahet, vanust vähemalt 18. eluaastat.

Mida vabatahtlik töö Pesaleidjas pakub?
Vabatahtliku töö kassitoas pakub palju uusi kogemusi kassidega ja loomadega üldse, nurruteraapiat kiisude poolt ning võimalust anda oma panus turvalise, tasakaalustatud ja hooliva ühiskonna kujundamisse.

Mida Pesaleidja pakub?
Võimalus rakendada oma teadmisi ja oskusi erinevates valdkondades (nt. ürituste korraldamine, projektid, koostööpartnerite otsimine, annetuste kogumine, meenete valmistamine jne)
Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Võimalust lüüa kaasa maailma paremaks muutmisel. 💚

Kui soovid vabatahtlikust tööd rohkem infot, siis saada kiri carmen@pesaleidja.ee või helista +372 550 0072.
Meie sõbralik meeskond ootab Sind! :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

7 põhjust, miks kassid armastavad VANNITUBE!

Oled mõelnud, miks Su kass armastab eriti vannitoas lebada või just sinna esimesena tormab, kui see uks avaneb? Kui oled kassidega kokku puutunud, siis arvatavasti juba tead, et enamik kiisusid armastavad vannitoas käia. Kas ka Sinu kass järgneb sulle vannituppa? Ehk ta hõõrub end Su jalgade vastu kui Sa seal oled? Võib-olla ta pikutab kraanikausis isegi siis, kui Sind seal pole? Ta võib suletud ukse taga kräunuda ning seda käpaga katsuda. Mõned kassid kipuvad justnimelt vannitoas palju tähelepanu küsima. Mis vannitubades siis ikkagi nii erilist on? Oleme ka meie seda mõelnud. Aga me mõtlesime välja! Ja jagame oma teadmisi nüüd ka Sinuga: VANNITUBA ON SUUREPÄRANE KOHT, KUS MÄNGIDA Vannituba võib mõne kassi jaoks hoopiski justkui mängutuba olla. Seal on vann, kus ringi tuisata, ning WC-paber, millega mängida. Seal pakuvad veel põnevust rätikud ja nagis rippuvad hommikumantlid. Kiisud võivad põrandal püherdada ja vannimatiga mängida. Kassil võib olla vannitoas väga lõbus, hoolimata sel

7 TOATAIME, MIS ON SU KASSILE OHUTUD

1. Tups-rohtliilia ehk pruudislepp Oma väljakutsuva välimusega meelitab see taim ligi ka kõige passiivsemad kassid. Kuna taim ajab palju võsusid, on võimalus taime paljundada ja lemmikule oma taim jätta.  Hooldamine: Tups-rohtliilia ei vaja palju tähelepanu. Taim vajab valgust, aga saab ka hämaramas kohas hakkama. Kasta tuleb siis, kui mulla pealmine kiht on kuiv.   2. Palmid Palmide liike on väga palju erinevaid, kuid mitte kõik ei ole ohutud kasidele. Mõned ohutud palmilised on  oja-raveenepalm (majesty palm), kuldviljakpalm, hobusesaba palm ja salongipalm. Peale selle, et nad on karvapallidele ohutud, on palmid ka head õhupuhastajad. Hooldamine: Vajavad pigem palju valgust, kasta alles siis, kui mulla pealmine kiht on kuiv.  3. Vesipahhiira Tegemist on vähenõudliku taimega, mis on kassisõbralikkusele veel ka dekoratiivne.  Hooldamine:  Otsest päikesevalgust ei soovi, kasta regulaarselt, kuid mitte lasta mullal täiesti ära kuivada ega liiga märg olla. 4. Bambus