Otse põhisisu juurde

Armas kiisu, armas inimene! đź’•

💕Eks iga kassiomanik teab, et kass võib olla kõige armastavam väike sõber. Järgmises postituses toome välja viisid, kuidas Sinu nurruv sõber Sulle oma armastust näitab!💕

Madam Purrfect

1) Kingituste toomine. Olgu need siis mänguasjad, puulehed või hiired, oma suure vaevaga püütud saagi teisele kinkimine näitab suurt hoolivust.

2) Kõhu näitamine. Tihtipeale kassid magavad ilusti keras, ent kui kiisu magab mugavalt kõht taevapoole, siis ta järelikult usaldab Sind täielikult ja tunneb end turvaliselt.

3) Kõverdatud sabaots. Saba on kasside puhul väga hea tuju näitaja. Kui Sinu nurrik jalutab Su poole püstise sirge sabaga, mille otsake on kõverdatud, siis näitab ta Sulle kiinduvust.

Mango
4) Peaga puksimine ja hõõrumine. Sellega näitab kass, et Sa oled omaks võetud.

5) Pesemine. Kui Su nurrulisele meeldib Sult keelega aeg-ajalt üle põse tõmmata, siis ta tahab Su eest hoolitseda. Seda teevad ka ju kassiemad on poegadega.

6) Ta magab Su juures. Kui kassid magavad, siis on nad kõige haavatavamad, seega valivad nad magamiseks turvalise koha. Kui ta magab Su juures, siis ta järelikult tunneb end Su juures turvaliselt.

Kui Sul on puudu üks armas nurruv sõbrake, siis piilu siia: https://www.pesaleidja.ee/loomad/praegu-otsivad-kodu/

Kassitoas kodu ootavatel kiisudel saad silma peal hoida siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/.

Shreya
AITA MEIL AIDATA

Iga ĂĽlekantud euroga saad aidata Pesaleidja kassitoas ja hoiukodudes olevaid kasse ja koeri annetades Pesaleidja MTĂś kontole:

EE351700017003105966 Nordea Pank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE647700771001866844 LHV Pank

või helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:

900 0905 - kõne hind 5 €
900 0915 - kõne hind 15 €
900 0950 - kõne hind 50 €
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu! đź’š

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

5 märki, millega Su kass tahab Sulle öelda, et ta on õnnetu

Meie kassid on meie hindamatud kaaslased, kes pidevalt naeratuse näole toovad. Ilmselgelt soovime me neile alati parimat, kuid kuna kassikeelt me ei räägi, on sageli raske neid neljajalgseid mõista. Toome teile välja viis punkti, näpunäideteks ja tähelepanekuteks, mis aitaksid teil oma kassi paremini mõista ning nende heaolu kontrollida.  Taavi Ainult lebaks ja magaks. Kuigi see tundub väga tavaline kasside puhul, ei ole see päris nii. Kassidel võib kodus olles väga igav hakata. Kass, kes vaid magab ja lebab, võib olla lihtsalt alastimuleeritud. See tähendab, et tal pole piisavalt tegevust või mänguaega oma inimeselt. Võite mõelda, et kass ongi lihtsalt laisk – kuid, kui te saaksite oma kassilt selle kohta kĂĽsida, võib vastuseks olla lihtsalt see, et ta on oma igavusega leppinud. Sellised kassid ei liigu väga palju ning seetõttu tulevad ka terviseriskid, näiteks ĂĽlekaalulisus, diabeet ja liigeste probleemid. On oluline teha kindlaks, et kass saab piisavalt liikumist ja tähelepanu, et

HEA TEADA: neli punkti kassikĂĽĂĽntest, mida ĂĽks kassiomanik kindlasi teadma peaks!

 Kassid võivad kĂĽll kraapida mööblit, ronida mööda kardinaid ja oma kĂĽĂĽntega muid asju lõhkuda, ent kĂĽĂĽned on oluline osa kassi anatoomiast ning palju enamat kui näib. Toome Sulle põhilise info, mida Sa peaks teadma oma kassi kĂĽĂĽntest. Allikas: Pixabay 1. KassikĂĽĂĽned ei ole päris samad kui meie kĂĽĂĽned. KassikĂĽĂĽned on kĂĽll sarnased meie omadel, ent on ĂĽks suur erinevus - kassikĂĽĂĽned on osa nende varvaste luudest. KĂĽĂĽne kaotamine meie jaoks ei ole suur probleem, ent kassi jaoks on see põhimõtteliselt sama kui sõrme- või varbaotsa amputeerimine. Mistõttu mitte-mitte kunagi ei tohiks kassilt kĂĽĂĽsi eemaldada. Ă•nneks on protseduur enamus loomakliinikutes ka taunitud. (mitmelpool maailmas on kĂĽll see tavaline, vt declawing ) 2. KassikĂĽĂĽntel on olulised ĂĽlesanded. Kui meie kĂĽĂĽnte põhiliseks eesmärgiks on meie sõrmeotsi kaitsta, siis kasside jaoks on kĂĽĂĽned palju enamat. Ăślesanded, millega ilmselt kõik oleme kokku puutunud, on enesekaitse ja jahipidamine. Lisaks aitavad k

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja ĂĽpris ettevatlikult. Ăśkski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning fĂĽĂĽsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Ă„kilised muutused käitumises Kas Su kass on tĂĽĂĽpiliselt sĂĽlekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, kĂĽĂĽnistab või sisiseb? Ă„kiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla ĂĽks märk, mis v