Otse põhisisu juurde

AUGUSTIS LEIDIS KODU 47 KASSI

Tere taas!
 
Suve viimasel soojal kuul leidis oma pesa 47 kiisut.
Hea meel on tõdeda, et augustis adopteeriti lausa kuuel korral 2 kassi korraga.
See tähendab, et need 12 kiisut said koju sõbraga ja koos on ju alati lõbusam kui üksi.
 
 
 
Siin mõned magamise ja mängimise stiilinäited, et koos on parem.
 

Koos koju läksid siis Aliis ja Elis, Melani ja Melody, Merilin ja Marilin, Elka ja Karro, Sniff ja Nuuskmõmmik ning Bao ja Bacio.


 
 

 
Koju kolisid sellised toredused nagu Fuugo - kass kellele meeldis inimese jalgadele istuma tulla.
Helbeke- õrn, lumivalge ja pisut arglik aga suure nunnupotensiaaliga kiisu.
Pisike krutskeid täis Nutella.
Suur karvakera Reedik aga võttis endale noorpaari kellel on temale jäägitu tähelepanu.
Kiisupoegadest kolisid oma inimeste juurde Apple, Chilli, Merilin, Puuko, Alfa, Augustus, Pisi-Leo, Poku, Kuukiir, Cappucino, Sparklemonky, Paprika, Hans ja Kertu.

Kertuga on meil selline lugu, et ta tuli meie juurde üsna pisikesena ja kehvas seisus. Peale visiiti Loomade Kiirabisse lubati Kertu kodusele ravile. Meie ravijuht võttis Kertu enese juurde hoolitseda, sealjuures lüües inimese elu peapeale öiste pissitamiste ja söötmistega. Kõigele lisaks, ma julgen öelda - armus ära- inimese koer Jass, kes truult puuris olevat väikest Kertut valvas.
Tuli tagasilöök ja Kertu jäi kopsupõletikku. Inimene ja Jass olid murest murtud ja mõtlemata ütles inimene Kertule, et kui Sa sellest välja tuled saab sinust minu kass. Väike Kertu kolis järgmisel päeval Kiirabist tagasi kodusele ravile. Jah, kodusele, sest vahepeal oli hoiukodust saanud KODU.
Jass ja Kertu on lahutamatud sõbrad ja neil on ühine kodu ja inimene!
Ja Instagrami konto ka :) - kahepeale!

 
 
 
Aga augustis pakkisid oma kodinad kokku veel Yoko, Robert, Bianchi, Indrek, Kirsike, Jinx, Cira, Silver-Queen, Pallike Piia, Must Lõvitar, Freya, Bali, Morris, Freya ja Kristi.
 


Tooksin veel välja megamuheda punapäise Wall- E, kes kassitoas chillis ja nüüd lõpuks oma kodus saab lebotada. Pehme Bali on samuti oma kodus.
Ja lõpetame selle blogi mõnusate vurrudega sest koju kolis Greebo kellel on teadupärast kõige ägedamad vurrud Pesaleidja ajaloos.
 
 
Aitäh kõigile kodupakkujatele ja kohtumiseni, sõbrad!
 
 
 
Annetusi on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
 
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE102200221063071211 Swedbank

EE941010220247756220 SEB Pank

EE351700017003105966 Luminor Bank

EE647700771001866844 LHV Pank
 
 
 
 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra!

Laa-Laa Sõbrapäev ei ole enam kaugel ja seega tõstatame taas ühe olulise küsimuse - äkki Sinu neljajalgne sõber sooviks omale omasugust sõpra?   Paljud pered, kus on mitu kassi, ütlevad, et mitu kassi on ikka parem kui üks. Nad mängivad koos, kaisutavad koos, teevad pättusi koos. Arusaadavalt on muutus hirmutav ning päris iga kass ei lepi sellega, et peab oma tudukohti ja tähelepanu jagama. Toome täna Sulle 4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra! 1. Su kassile meeldib mängida ! Kas Su kass on mänguline ja tundub, et tal on lõputult energiat? Kui lisate teise kassi, kellega koos mürgeldada ja mängida. Kaks aktiivset kiisut saavad üksteisele seltsi pakkuda, kui Sa ise pead kodust eemal olema või millegi muuga tegelema. PS! Tihtipeale arvatakse, et kassidele meeldib üksi olla. Ent tegelikult on kassid seltskondlikud loomad ning vähene suhtlus võib neis tekitada stressi ja depressiooni. Loore 2. Su kass on väga armastav. Kui Su kass on väga arm

Miks mu kass mind limpsib?

Kassid teevad mitmeid asju, mis panevad meid imestama ja tekitavad küsimusi. Kas oled kunagi mõelnud, miks su kass sind limpsib? Inimestena ei jookse me ringi ega limpsi neid, kes meile meeldivad. Oleme nüüd aga teada saanud, miks sinu kass sind limpsib. Apelsin Sa oled minu! Nagu me kõik teame, „vannitavad“ kassid end sageli selleks, et püsida puhtad. Kassid on puhtuseetalonid ja võtavad enda puhastamist tõsiselt. Tänu kasside karedale keelele ja süljele eemaldavad nad edukalt oma karvkattest soovimatu mustuse. Põnev fakt: keskmine kass veedab 15-20% oma päevast end pestes. "Kasside keel on kaetud väikeste näsadega, mis toimivad nii kammina, kui ta ennast hooldab, kui ka rasplina kõikide väikeste toidujäätmete kätte saamiseks luult või toidukausist,“ ütleb Marci Koski, sertifitseeritud kasside käitumise ja koolitamise konsultant ning Kassikäitumise lahendused omanik Washingtoni osariigis. Lisaks ilmselgele pesemise funktsioonile limpsivad mitmed kassid end ka seetõttu, et see rah