Otse põhisisu juurde

NOVEMBRIS LEIDIS PESALEIDJA ABIGA KODU 60 KASSI

Üle laia lageda
läbi valge uinund maa
otsib kodu kiisuke,
kel puudub kodu veel. ♫

Õnneks leidub palju häid

inimesi, helgeid päid,
kellel südant võtta koju
üks või mitu kiisukest. ♫

Kiisuke, kiisuke,

kiisu armas mjäuuu...!" ♫

Jõulukuu on käes, jehuu! On rõõmu ja jagamise aeg ning meil on ääretult hea meel, et pühade eel on Pesaleidja abiga päris oma koju jõudnud nii palju armsaid kasse. 60 armastust täis karvapalli, kes külmadel talvekuudel hinge nii palju soojust toovad. Vaatame üheskoos kirjust galeriist, kes need novembrikuu staarkassid siis olid!


Esimeseks kojuminejaks oli Sally, kelle omanikud tulid küll pisikest kassipoega otsima, kuid kuna Sally on üks eriti võluv ja sõbralik noor kiisupreili, suutis ta siiski noorpaari südamed võita ja koha nende diivanil endale broneerida.


SallyKa Fredy ja Tinky Winky omanikud tahtsid esialgu pisikesi kassipoegi, kuid armusid "teismelistesse" karvapallidesse. Kuidas saakski neist kaunitest silmapaaridest lihtsalt mööda minna? 

Brundhilde nelikud on küll nii armsad, et poevad meile kõigile hinge, kuid ka neid jätkub vaid neljale vahvale kodule, kus neid kogu südamest armastatakse. Tumeda näoga Kaspar pidavat lausa oma Instagrami konto saama. Meie oleme igatahes fännid!

HelbekeMangoJohanna, kes armastas kassitoas väga hamstri kombel suure jooksuratta peal päevi mööda saata. Uus omanik loomulikult uuris ka, et kust sellist imevidinat saada võiks. Loodame, et Johanna saab ka uues kodus oma lemmikhobiga edasi tegeleda.Kalle


KibuvitsShannon. Ilmekas kass, kelle uus omanik just sellist iseloomuga kassi otsiski.
OlafNaff-NaffNennuLiineKvitiNiff-NiffBarbieAlloleval pildil näete kahte kassi. Üks neist nimetati novembris oma uude koju jõudnuna Skittlesist otsekohe Elinaks, sest teise, juba varem adopteeritud kassi, nimeks on Stig. Tuleb tuttav ette? Eurolaulikud neist kahest küll ei saa, kuid nimekaimudest inspireerituna on tegemist siiski säravate isiksustega - Stig, juba pikaajalisem koduvalvur, võttis imekauni kasuka tõttu tuntud Elina sõbralikult vastu ja lubas tal oma uhke punutud pesa vallutada, nagu pildilt näha on. Loodame, et duol saab koos olema vahva "karjäär"!
Elina, endise nimega Skittles (ja Stig)FindusDijon, Finduse kaksikvendFrank SinatraMoosiMagicFilmi "Maleficent" novembris kinodes vändatud uue osa pühitses koju minekuga sisse imekaunis mustikas Maleficent.Präänik ja VäänikRosinLumi ja LunaVallutFridaGrammyRöövlitütar RonjaPrints EverestImearmas Timona, kes leiti Sauelt pooliku sabaga, kuid kes vaatamata raskele algusele suutis jääda sõbralikuks nurrumootoriks.MissyAmelia ja Queenie - tõelised inglid!SoftyOsCarSamoaAriRoyalMia
Pisi-PisikeMonaSpartaÖöprintsessAmabelMartakeneTripsAgadezVäike LilliJohannes
Öö

Suured südamlikud tänusõnad ja kallid kõigile kodupakkujatele! Ilma teieta oleksid need tuhanded kiisud, kelle aastate jooksul kodudesse oleme saatnud, palju kurvema saatusega... Armastus teeb imesid!


Jaanuari alguses juba järgmine kojuminejate kokkuvõte!


Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

7 TOATAIME, MIS ON SU KASSILE OHUTUD

1. Tups-rohtliilia ehk pruudislepp Oma väljakutsuva välimusega meelitab see taim ligi ka kõige passiivsemad kassid. Kuna taim ajab palju võsusid, on võimalus taime paljundada ja lemmikule oma taim jätta.  Hooldamine: Tups-rohtliilia ei vaja palju tähelepanu. Taim vajab valgust, aga saab ka hämaramas kohas hakkama. Kasta tuleb siis, kui mulla pealmine kiht on kuiv.   2. Palmid Palmide liike on väga palju erinevaid, kuid mitte kõik ei ole ohutud kasidele. Mõned ohutud palmilised on  oja-raveenepalm (majesty palm), kuldviljakpalm, hobusesaba palm ja salongipalm. Peale selle, et nad on karvapallidele ohutud, on palmid ka head õhupuhastajad. Hooldamine: Vajavad pigem palju valgust, kasta alles siis, kui mulla pealmine kiht on kuiv.  3. Vesipahhiira Tegemist on vähenõudliku taimega, mis on kassisõbralikkusele veel ka dekoratiivne.  Hooldamine:  Otsest päikesevalgust ei soovi, kasta regulaarselt, kuid mitte lasta mullal täiesti ära kuivada ega liiga märg olla. 4. Bambus

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

Maddy või Madli uue nimega Maddison Shepard

kiisukese leidis keset autoteed nõutult istumas USA kodanik ja võttis ta kaasa! Loomake on väga usaldav ja nurumootor töötab hästi! Kahjuks on ta saanud ilmselt autolt löögi ja ta hoiab oma pead viltu! Ka avastati tal kõrvapõletik ja vajab nüüd ravi antibiootikumikuuri näol! Suured tänud armastava kodu pakkumise eest!