Otse põhisisu juurde

siis kui kassitoas palju elevust on

Eile oli kassitoas taaskord hästi-hästi vahva. Meil oli lihtsalt ohtralt külalisi (kelle seas ka meile nii armsaks saanud Fox'i ning Malibu uued omanikud). Kohale oli tulnud palju sotsialiseerimismissiooniga vabatahtlikke ning paar kaameratega tüüpi ja üldse toredaid inimesi.

Meie imearmas Fox
Ja haruldast tooni Malibu
Ja kuigi meie süda rõkkab, et need kaks igati vahvat kassi leidsid endale armastavad kodud, siis on meil kassitoas neid võrratuid südametemurdjaid veel. Kõik nad piiluvad ootusrikkalt ukse poole, et ehk tullakse ka neile järgi. Seoses sellega sai mõni aeg tagasi alustatud projekti, mis hõlmas ka väikest punti filmiinimesi :) Mäletate ju küll? Näete - just selles postituses alustasime teie kurssiviimist selle vahva mõttega.

Noo igastahes nii nagu nad lubasid, siis nad tulid jälle - nimelt on meil vahepeal mõned muinasjututegelased (võib lugeda ka: näitlejad) koju läinud, seega vangerdasime pisut tegelaskujudega. Tuleb märkida, et uutest näitlejatest sügavaima mulje jättis režissöörile Melani. Stiilinäide järgneb: tal nimelt paluti kaamerasse jõllitada, sellise pisut hullumeelse pilguga - ta sai ülesandega karvapealt hakkama. Lausa mängleva kergusega, juhendamist ei vajanud üldse! 

Melani võtteplatsil
Melanist palju maha ei jäänud ka meie "vennakesed" Saabastega Kass ning Rubens. Esimene neist teadis täpselt, kuhu asetada oma käpad, et valgus kõige paremini paistaks ja teine oli täpselt nii mänguline nagu vaja. Fotosüüdistus: 

Rubens ja Saabastega Kass võtteplatsil, 
kus Saabastega Kass tõestab edukalt, 
et ka korralik kassinoormees oskab lavastada 
Chuck Norrise lemmikliigutust - roundhouse kick'i :)
Mõnda vabaks jäänud rolli oli lausa tung - kiisud võtsid ikka mitmekesi ette ja näitasid, mida nad oskavad. Mirabella ning Sabiina ei pidanud paljuks ka laulda - kuigi käesoleva videoprojekti puhul on tegemist siiski tummfilmiga :) Aga võtame plaani, et nendest kahest saaks ka meloodilise muusikali valmis kirjutada, kui nad just enne seda oma uutesse vahvatesse kodudesse ei lähe :)

Päeva lõpuks oli kassitoas tõsine lebo, kui kasutada veidi poppi ja noortepärasemat sõnakasutust. Vaatamata pisukesele unele, mis peale tükkis, olid kiisud silmnähtavalt oma vahvatest külalistest, vabatahtlikest ja kaameratest vaimustuses. Igast nurgast kostus sõbralikku nurrumist. Kuna täpselt üks oluline kaader on vaja veel filmilindile püüda, siis teeme varsti jälle, sest /.../ :)

Meie nunnukas Sabiina puhkehetkel

/.../ jutumehel väsinul
vait jääda nüüd on püüd:"Järg teine kord.." -- "On teine kord!" 
siis rõkkab rõõmus hüüd... /tõlk Jaan Kross/

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra!

Laa-Laa Sõbrapäev ei ole enam kaugel ja seega tõstatame taas ühe olulise küsimuse - äkki Sinu neljajalgne sõber sooviks omale omasugust sõpra?   Paljud pered, kus on mitu kassi, ütlevad, et mitu kassi on ikka parem kui üks. Nad mängivad koos, kaisutavad koos, teevad pättusi koos. Arusaadavalt on muutus hirmutav ning päris iga kass ei lepi sellega, et peab oma tudukohti ja tähelepanu jagama. Toome täna Sulle 4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra! 1. Su kassile meeldib mängida ! Kas Su kass on mänguline ja tundub, et tal on lõputult energiat? Kui lisate teise kassi, kellega koos mürgeldada ja mängida. Kaks aktiivset kiisut saavad üksteisele seltsi pakkuda, kui Sa ise pead kodust eemal olema või millegi muuga tegelema. PS! Tihtipeale arvatakse, et kassidele meeldib üksi olla. Ent tegelikult on kassid seltskondlikud loomad ning vähene suhtlus võib neis tekitada stressi ja depressiooni. Loore 2. Su kass on väga armastav. Kui Su kass on väga arm

Miks mu kass mind limpsib?

Kassid teevad mitmeid asju, mis panevad meid imestama ja tekitavad küsimusi. Kas oled kunagi mõelnud, miks su kass sind limpsib? Inimestena ei jookse me ringi ega limpsi neid, kes meile meeldivad. Oleme nüüd aga teada saanud, miks sinu kass sind limpsib. Apelsin Sa oled minu! Nagu me kõik teame, „vannitavad“ kassid end sageli selleks, et püsida puhtad. Kassid on puhtuseetalonid ja võtavad enda puhastamist tõsiselt. Tänu kasside karedale keelele ja süljele eemaldavad nad edukalt oma karvkattest soovimatu mustuse. Põnev fakt: keskmine kass veedab 15-20% oma päevast end pestes. "Kasside keel on kaetud väikeste näsadega, mis toimivad nii kammina, kui ta ennast hooldab, kui ka rasplina kõikide väikeste toidujäätmete kätte saamiseks luult või toidukausist,“ ütleb Marci Koski, sertifitseeritud kasside käitumise ja koolitamise konsultant ning Kassikäitumise lahendused omanik Washingtoni osariigis. Lisaks ilmselgele pesemise funktsioonile limpsivad mitmed kassid end ka seetõttu, et see rah