Otse põhisisu juurde

MAI KUUS LEIDSID KODU 40 KASSI

 Juba oleme jõudnud imelisse kevadisse maisse ning suurima heameelega teeme teatavaks meie maikuu koju minejad! 

Esimesed õnnelikud olid punased kiisud Hurmaa ja Virsik, kes läksid koos ühisesse koju. Nunnu pakspõskne Elvis ning Tõnisson kolisid ka kassitoast välja. Kodu leidis ka armas Uku, kes ootas oma inimest meie juures 3 pikka aastat. Aga nagu öeldakse - igaühe jaoks on kuskil keegi ja see on ka meie moto!

Tagasi koju läks muhe Tuks. Imeline Belinda võlus pere südamed, kes soovisid tegelikult pigem hästi noort kassi, aga no kuidas sa ütled sellisele karvapallile ei! Armas pisike Vusser saab nüüd oma kodus suureks kasvada. Rosie läks kolmandaks kiisuks perre, kus ees ootasid teda juba tuttavad "sõbrad" ehk Marla ja Emmeliine, kellega saite tutvuda märtsi kojuminejate postituses. Sandy, kes veel inimestega päris sina-peal ei ole, saab nüüd kahejalgsetega harjuda samuti omas kodus.

Omas kodus nurruvad nüüd nii Cooper kui Zelda. Laima leidis oma kodu uuesti üles ning loodab, et enam uuesti varjupaika sattuma ei pea. Rhosyn võlus meie ühe vabatahtliku ära ning saatuse tahtel leidiski ta kodu just tema juures. Imekaunis müstiline Ciara leidis kodu kogenud kassiomaniku juures, kes annab talle aega ja ruumi, et inimesi usaldama hakata.

Natuke memmekas nunnupall Dolly nurrub nüüd omas kodus. Daisy leidis kodu, kus on ka lapsed seltsiks. Vahva rüblik Lily leidis kodu noorpaari juures. Malbe Caramel läks sõbraks toredale noormehele ja Dexter on ka nüüd täieõiguslik pereliige toredate noorte juures.

Ri-Ri kolis perre, kes elavad kassitoa lähedal. Mooritsa pere otsis ja otsis teda üle maa ja ilma taga ning õnneks leidsid üles ja nõnda ta koju tagasi jõudiski. PS, ta päris nimi on hoopis Viktor, hehe! Tikirim küll andis käpaga peremehe pihta nii kuis jaksas, aga see ei heidutanud teda sugugi ning sellegipoolest pakiti Tikirimi asjad kokku ning võeti kaasa. Soome kolis paljude lemmik Laa-Laa. Kodu leidis ka kassitoa kõige suurem poksija Amigo.

Sunshine ootas kodu samuti kolm aastat, aga õnneks on see ootamisaeg möödas. Pune pisteti vahvasse seljakotti ning asuti kodu poole. Ginny läks teisele kiisule seltsi. Imelised kodud leidsid ka Nessa ja Dollar.

Natukene tagasihoidlik Agata saab ka nüüd kodus rahulikult inimesega sõprussuhteid luua. Hoiukodu lasi oma head müügioskused tööle ning õnnestus Inna soovijale "pähe määrida" ka Jerry, kellega Inna oli tegelikult väga suur sõber ja neid kahte ei raatsitud lihtsalt eraldada. Matilda perenaine lubas, et sellest saab tema üks ja ainus kodu ning seda me ju tegelikult alati loodamegi. Oma kuningriigi leidis ka majesteetliku välimusega karvapall Ryan.

Juba hakkavad kodudesse minema meie selle aasta kõige pisemad asukad ehk Orzo ja Fiori leidsid ühise kodu. Annabel, teise nimega Duracelli Jänku, leidis kodu noormehe juures, kes adopteeris meie juurest Shadowi mõned kuud varem. Gnocchi, kes on Orzo ja Fioriga ühest pesakonnast, kolis perre, kuhu ta oli väga oodatud. Pere, kelle endine Pesaleidjast adopteeritud kiisu läks üle vikerkaare, otsustasid uuesti oma südame avada uuele nurrikule ning nii osutus väljavalituks armas Delta.


Aitäh kõikidele peredele, kes on nendele imelistele nurrikutele kodu pakkunud! 💓

Armsad sõbrad ja toetajad, et me suudaksime oma tööd jätkata sama tempoga, saad ka sina anda oma panuse. 😊

SELLEKS, ET PÄÄSTA ROHKEM LOOMI, ON MEIL TARVIS SINU ABI.

Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!

Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE647700771001866844 LHV Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE404204278613732108 Coop Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra!

Laa-Laa Sõbrapäev ei ole enam kaugel ja seega tõstatame taas ühe olulise küsimuse - äkki Sinu neljajalgne sõber sooviks omale omasugust sõpra?   Paljud pered, kus on mitu kassi, ütlevad, et mitu kassi on ikka parem kui üks. Nad mängivad koos, kaisutavad koos, teevad pättusi koos. Arusaadavalt on muutus hirmutav ning päris iga kass ei lepi sellega, et peab oma tudukohti ja tähelepanu jagama. Toome täna Sulle 4 märki, mis näitavad, et Su armas kass sooviks omale neljajalgset sõpra! 1. Su kassile meeldib mängida ! Kas Su kass on mänguline ja tundub, et tal on lõputult energiat? Kui lisate teise kassi, kellega koos mürgeldada ja mängida. Kaks aktiivset kiisut saavad üksteisele seltsi pakkuda, kui Sa ise pead kodust eemal olema või millegi muuga tegelema. PS! Tihtipeale arvatakse, et kassidele meeldib üksi olla. Ent tegelikult on kassid seltskondlikud loomad ning vähene suhtlus võib neis tekitada stressi ja depressiooni. Loore 2. Su kass on väga armastav. Kui Su kass on väga arm

Miks mu kass mind limpsib?

Kassid teevad mitmeid asju, mis panevad meid imestama ja tekitavad küsimusi. Kas oled kunagi mõelnud, miks su kass sind limpsib? Inimestena ei jookse me ringi ega limpsi neid, kes meile meeldivad. Oleme nüüd aga teada saanud, miks sinu kass sind limpsib. Apelsin Sa oled minu! Nagu me kõik teame, „vannitavad“ kassid end sageli selleks, et püsida puhtad. Kassid on puhtuseetalonid ja võtavad enda puhastamist tõsiselt. Tänu kasside karedale keelele ja süljele eemaldavad nad edukalt oma karvkattest soovimatu mustuse. Põnev fakt: keskmine kass veedab 15-20% oma päevast end pestes. "Kasside keel on kaetud väikeste näsadega, mis toimivad nii kammina, kui ta ennast hooldab, kui ka rasplina kõikide väikeste toidujäätmete kätte saamiseks luult või toidukausist,“ ütleb Marci Koski, sertifitseeritud kasside käitumise ja koolitamise konsultant ning Kassikäitumise lahendused omanik Washingtoni osariigis. Lisaks ilmselgele pesemise funktsioonile limpsivad mitmed kassid end ka seetõttu, et see rah