Otse põhisisu juurde

MÄRTSIS LEIDIS OMA KODU 56 NURRIKUT

Käes on jälle meie kõigi lemmikrubriigi uue postituse päev ehk kes leidsid märtsi kuuga kodud. 💓

Panda Miu hoiukodu jättis ta omale päriseks, Bella läks elama oma majja, kus ees ootasid teda lausa viis kassi, ka arglik susiseja Evian viidi koju ning kaisumõmmik Belka läks koju, kus pere eelmine kiisu oli temaga välimuselt sarnane.

Vahva Emil leidis oma inimesed, Kuzja läks seltsiliseks ühele toredale noormehele, Jossu kolis kassitoast välja juba peale esimest päeva ning nunnu Niina, kes nädalaga hakkas inimesi usaldama ja muutus nurruvaks sülekassiks.

Imepehme kasukaga Dolores jäi oma perele silma ja nii ta koju läkski, ka Raix võlus oma perenaise ära, Leo leidis kodu, kus ta saab ka õues käia ja Artemon ei pea ka enam kassitoas oma kodu ootama.

Paljudele meie kalendrist tuttav Sugar leidis oma kodu, oodates seda 2017.a suvest, ka pisike Ploom nurrub nüüd omas kodus, Aprill kolis koju, kus ees ootavad teda teine kiisu aga ka koer ja meie armas Fritzu leidis ka just sellise kodu nagu me talle soovisime.

Põngerjas Robin saab suureks kasvada omas kodus, ka Loora ootas seda õiget inimest meie kassitoas üle 3 aasta, lisaks ootas teda kodus ees teine kiisu, Molli läks meilt adopteeritud Hallikesele seltsi ning Betty läks lõbustama toredat noorpaari.

Vanamees läks seltsi tudengile, Nööp leidis omale kodu kus elas juba temaga sama vana kassineiu, Sabrina leidis omale imetoreda perenaise ning Kuku jääb samuti hoiukodule päriseks.

Ühesilmaga seenior Narva on nüüd omas kodus, Norbert ootas oma kodu meie juures üle 2 aasta ning jagab nüüd ühist kodu koos teise kiisuga, kolme käpaga Alma ja Ruben aga läksid koos koju!

Elmar sattus meile juhuslikult siit samast tänavalt ning õnneks kaua ei pidanudki ta meie varjupaigas peatuma kui ühel päeval omaniku sõber tundis ta meie aknal istudes ära ning omanik tuli teda vaatama, et veenduda, et tegemist ongi tema kiisuga. Susanna leidis omale toreda pere ning läks juba esimesel ööl peretütre kaissu, Salvatore nurrub nüüd omas kodus ja Liam naudib paisid noorpaari juures kodus.

Suure arengu inimeste osas teinud Tiara leidis toreda kodu, Milvi läks koju, kus teda väga oodati ning Siisi ja Safiir läksid koos koju!

Clarice saab nüüd samuti toreda noorpaari kodus mängida ja möllata, Ari nurrub ka omas kodus, ka Nitram leidis omale toreda kodu noorpaari juures ning Mauritius kolis meie enda vabatahtliku juurde.

Paldiski kolooniast eluga pääsenud Kiki sai omale elu ja kodu, mida ta väärib, Papu kes on samuti pikalt kodu oodanud ehk 2016. aastast, jäi oma hoiukoju päriseks, Kaspar jagab nüüd kodu teise kassi ja kahe koeraga ning Hürem läks perre, kus ees ootas ka üks pisem kahejalgne.

Koos läksid koju ka Marla ja Emmeliine, noorpaar kes soovisid alla aastast musta kiisut, läksid koju hoopis 4-aastase Iisiga, kes lihtsalt oskas nad ära võluda ning Helbeke läks koju kus ees ootas teda kassidaam nimega Jänes.

Kuld ei pea enam kassitoas kodu ootama, Snickers sai omale ägeda kodu ehk suur pere ja suur maja, Luna nurrub samuti omas kodus ning Hõbe saab ka nüüd omas kodus inimesi rohkem usaldama õppida.

Arglik Austria leidis kontakti imetoreda naisterahvaga, kelle pere oli valmis uue kiisu võtma peale eelmise kaotust, kõigest nädala meie kassitoas olnud Pearu ei kavatsenud ka kauem enam siin olla, veebruaris meile Narvast kolinud Leonardo kolis ka kassitoast välja ning Kirju-Mirju sai ka omale väga toreda kodu.

Aitäh kõikidele peredele, kes on nendele imelistele nurrikutele kodud pakkunud! 💓

Loodetavasti tuleb ka 2021 üks vägev ja edukas aasta Pesaleidjatele ning et me suudaksime oma tööd jätkata sama tempoga, saad ka sina aidata!

SELLEKS, ET PÄÄSTA ROHKEM LOOMI, ON MEIL TARVIS SINU ABI.
Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:
EE647700771001866844 LHV Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE404204278613732108 Coop Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Märgid, et Su kassil on valus

Kassid on väga stoilised loomad ning nad oskavad valu hästi varjata. Ebatavalise käitumise märkamiseks on tihtipeale vaja neid jälgida lähedalt ja üpris ettevatlikult. Ükski kassiomanik ei soovi, et nende kallis kiisu vaikides kannatama peaks. Et valu kiirelt märgata, tõime välja seitse abistavat näpunäidet, kuidas ja milliseid märke tähele panna.  Kus on kiisu? Valudes kass võib end stressi tõttu ära peita, et seal rahulikult valuga toime tulla. Inimesed lebavad valu tundes voodis - eemalduvad teistest inimestest, suhtlusest ning füüsilisest tegevusest, niisamuti toimetavad ka kaslased. Kasside käitumine ei ole alati ennustatav, kuid kui Sa märkad, et peitu pugemine muutub osaks igapäevarutiinist, vii kass igaks juhuks loomaarsti juurde tervisekontrolli. Äkilised muutused käitumises Kas Su kass on tüüpiliselt sülekass ning loomult väga rahulik kuid äkitselt märkad, et ta on ärritunud: hammustab, küünistab või sisiseb? Äkiline ja ettearvamatu käitumismuudatus võib olla üks märk, mis v

Miks mu kass mind limpsib?

Kassid teevad mitmeid asju, mis panevad meid imestama ja tekitavad küsimusi. Kas oled kunagi mõelnud, miks su kass sind limpsib? Inimestena ei jookse me ringi ega limpsi neid, kes meile meeldivad. Oleme nüüd aga teada saanud, miks sinu kass sind limpsib. Apelsin Sa oled minu! Nagu me kõik teame, „vannitavad“ kassid end sageli selleks, et püsida puhtad. Kassid on puhtuseetalonid ja võtavad enda puhastamist tõsiselt. Tänu kasside karedale keelele ja süljele eemaldavad nad edukalt oma karvkattest soovimatu mustuse. Põnev fakt: keskmine kass veedab 15-20% oma päevast end pestes. "Kasside keel on kaetud väikeste näsadega, mis toimivad nii kammina, kui ta ennast hooldab, kui ka rasplina kõikide väikeste toidujäätmete kätte saamiseks luult või toidukausist,“ ütleb Marci Koski, sertifitseeritud kasside käitumise ja koolitamise konsultant ning Kassikäitumise lahendused omanik Washingtoni osariigis. Lisaks ilmselgele pesemise funktsioonile limpsivad mitmed kassid end ka seetõttu, et see rah

5 märki, millega Su kass tahab Sulle öelda, et ta on õnnetu

Meie kassid on meie hindamatud kaaslased, kes pidevalt naeratuse näole toovad. Ilmselgelt soovime me neile alati parimat, kuid kuna kassikeelt me ei räägi, on sageli raske neid neljajalgseid mõista. Toome teile välja viis punkti, näpunäideteks ja tähelepanekuteks, mis aitaksid teil oma kassi paremini mõista ning nende heaolu kontrollida.  Taavi Ainult lebaks ja magaks. Kuigi see tundub väga tavaline kasside puhul, ei ole see päris nii. Kassidel võib kodus olles väga igav hakata. Kass, kes vaid magab ja lebab, võib olla lihtsalt alastimuleeritud. See tähendab, et tal pole piisavalt tegevust või mänguaega oma inimeselt. Võite mõelda, et kass ongi lihtsalt laisk – kuid, kui te saaksite oma kassilt selle kohta küsida, võib vastuseks olla lihtsalt see, et ta on oma igavusega leppinud. Sellised kassid ei liigu väga palju ning seetõttu tulevad ka terviseriskid, näiteks ülekaalulisus, diabeet ja liigeste probleemid. On oluline teha kindlaks, et kass saab piisavalt liikumist ja tähelepanu, et